Vymizení pigmentace bradavek, citlivost prsou, nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 21:32
Vymizeni priznaku- pigmentace bradavek,citlivost prsou,nevolnosti

Ahoj holky, jsem v 10 +4 a vymizely mi nahle naprosto pigmentace bradavek, bolest prsou i citlivost bradavek(predtim se jich neslo dotknout pomalu ani oblecenim) a nekolik dni se mi nechce zvracet a lepsi se ekzem, ktery sem mela od zacatku tehu. Taky mam zluty vytok, ale doktor rekl, ze mam prijit az za 3 tydny. Stalo se Vam to nektere a mimi bylo v poradku?

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 12.02.19 21:35

Blíží se konec 1.trimestru,vy­mizeni příznaků je úplně normální. Buď ráda, že nepatříš mezi ty, kterých se to drží celé těhotenství. Výtok jsem měla celé první těhotenství, teď u druhého zatím jen slaboučký. Jsem v 16.tt a žádné příznaky nemám :nevim: cítím se úplně netěhotná :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 21:40
@Aduš8 píše:
Blíží se konec 1.trimestru,vy­mizeni příznaků je úplně normální. Buď ráda, že nepatříš mezi ty, kterých se to drží celé těhotenství. Výtok jsem měla celé první těhotenství, teď u druhého zatím jen slaboučký. Jsem v 16.tt a žádné příznaky nemám :nevim: cítím se úplně netěhotná :palec:

Tak to ti preju a doufam,ze budu mit stejne stesti!At jste zdravi a dari se;-) :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >