Vymizení příznaků v 7+2tt

Anonymní
5.12.19 09:55

Vymizení příznaků v 7+2tt

Ahoj holky,
vím, že na tuto tému je tady pár diskusí ale chtěla bych slyšet od Vás nejaké rady nebo skušenosti.
Jsem v 8 týdnu těhotenství a ke gynekoložce jdu teprve v pondelí ale mám pocit, že je do pondělí celá věčnost. Mám dosť obavy jelikož projíždím diskuze na různe téma a řekla bych že mně to spíš více stresuje jak uklidňuje. Zle mi vůbec nebýva, jenom občas po jídle ale nic extra. Prsa mne přestala bolet tak jako na začátku, občas skouším mačkat jestli pořád bolí nebo ne, nešpiním ani nic. Vždy když jedu okolo zrcadla koukám na břicho jestli se zvětšuje nebo ne. Někdy k večeru nebo ránu cítim mírne bolesti břicha, ale ne moc, jenom na chvilku tak jak jsem to měla i předtím. Prosím je taky někdo komu taky trochu ustáli příznaky?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

651
5.12.19 10:03

Jo třeba já. :) mě v tomhle čase taky přestalo úplně všechno. Od nevolností, bolestí atd. Taky jsem měla strach. Ale pak se to zase na chvilku vrátilo a zase zmizelo.. na příznaky nekoukej. Hlavně že nešpiníš, nekrvácíš a v pondělí bude určitě už i :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23135
5.12.19 10:03

Nečti tolik a nepozoruj se. Každý to má jinak. Jinak se budeš děsit každý měsíc do kontroly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
5.12.19 10:04

Buď hlavně v klidu! A nečti diskuze :mrgreen:
Ja to měla stejně a dokonce jsem v 7 tt celkem dost špinila a vše bylo ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306
5.12.19 10:06

Ahoj, jsem defakto stejne jako ty, jen o jeden den vic. Zezacatku me bolelo bricho jako pri ms a ze dne na den to prestalo coz me vydesilo ( uz jsem si na to zvykla :D ) ale docetla jsem se ze je to normalni. Jeden den me bolej prsa, je mi na zvraceni atd.. trva to treba dva dny a potom zase nic, je to jako na houpacce. A hlavne si myslim ze je lepsi se tak nepozorovat, pak se jen stresujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2736
5.12.19 10:35

Ahoj, jsem stejně jako ty - dnes 7tt+3 a co já bych za to dala kdyby mi bylo chvilku dobře :lol: :oops: a mohla si dát normálně třeba kávu a nebo se najíst :D
Ale je pravda, že minule těhotenství jsem byla okolo 6tt a příznaky ze dne na den pryč. Dalších pár dnů jsem se úplně přestala cítit jako těhotná :( nekrvácela jsem, nešpinila proste nic. Pak za 3.tydny utz a špatný. Během pár dnů revize :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 10:35

Děkuju moc holky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5.12.19 10:36

Ja jsem si to vysvetlila tak, ze kdyz dite roste, tak je blbe a kdyz ma pauzu, tak je to lepsi. Taky jsem mela vypadky „priznaku“ treba na dva dny. Jinak na bricho je brzo. V prvnim tehotenstvi jsem do cca 16tt vypadaly spis, ze jsem ztloustla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
5.12.19 12:23

Podle příznaků se toho moc s jistotou nepozná. Já jsem měla nejméně přiznaků v jediném těhotenství, které se udrželo :) a naopak, ve dvou, co bohužel skončily zamlklým jsem se cítila úplně maximálně těhotná, podle prsou, bolení hlavy, čichu, všeho možného. Takže to nic nevypovídá. Břicho v 7+ žádné neuvidíš, to nevykoukáš ;) Mě vyskočilo kolem 15tt. Někomu dřív, ale v 8týdnu obvykle žádné není. Zkus vydržet, tolik se nepozorovat a nestresovat. Pořád jsi dost v začátku a všechno může dopadnout tak i tak, ale podle toho, co na sobě vysleduješ, se to určit nedá. Držím palce ať je v pondělí vše v pořádku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama