Vymizení těhotenských příznaků v 7. týdnu ZT?

21
24.5.21 19:57

Vymizení těhotenských příznaků v 7.týdnu ZT?

Ahojky holky. Chtěla jsem se zeptat, zda-li je tu některá, která už má za sebou více ZT? :think: Vymizely mi těhotenské příznaky a docela mě bolí v podbřišku, tak se bojím, aby se to nestalo znovu. Máte některá z vás také takovou zkušenost? Potřebuji trochu uklidnit, protože na další kontrolu jdu až příští měsíc :( a ještě k tomu mám endometriózu, takže strach je o to více větší :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.5.21 20:00

Mě boli břicho a záda v podstatě od pozitivního testu. Jsem v 10tt a v 8tt mi přestalo být špatně a prsa taky povolily.
Přetrvává pouze bolest v bedrech a vše je Ok :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
21
24.5.21 20:03
@Anonymní píše:
Mě boli břicho a záda v podstatě od pozitivního testu. Jsem v 10tt a v 8tt mi přestalo být špatně a prsa taky povolily.
Přetrvává pouze bolest v bedrech a vše je Ok :palec:

Jen se hrozim toho, že už tam nebude srdíčko, protože jsem z toho už psychicky vynervovana. Špatně od žaludku mi taky není 🤷‍♀️ a prsa mě taky zrovna moc nebolí 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
24.5.21 20:08

@Wirthi tak právě stres je to nejhorší co může být… Byt tebou se uklidnim já budu za chvíli 30tt a příznaky tehu stavu nemám žádné… A jsem ok… :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
24.5.21 20:10

@Misasisi Ja vím, že stres není to pravé, ale nemůžu s tím nic udělat. Nejradši bych chodila na UTZ každý den, abych byla aspoň trošku v klidu. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
24.5.21 20:16

@Wirthi no myslím si že to by tě fakt neuklidnilk víš co udělej? Zamestnej si nějak hlavu a nemysli na to tolik opravdu ti to pomůže to by jsi holka nedelala nic jiného než jen stresy..bude vše ok musíš tomu věřit 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
24.5.21 20:18

@Misasisi tak já to zkusím, ale víš jak to je 😔 pořád to tam v ty mojí palici někde je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
24.5.21 20:25

@Wirthi chápu tě ale opravdu najdi si nějakou činnost co tě baví… A věř mi je to to nejlepší co můžeš udělat jak pro sebe tak pro mimi.. Uklidnís se i psychicky a bude to fajn ju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31849
24.5.21 20:26

@Wirthi příznaky neukazují nic o tom, jak těhotenství prosperuje, neboj ;) Kolikrát jeden jsou, pár dní ne, a jsou zas zpátky :lol: Držím :palec: ať si jich ještě užiješ :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
24.5.21 20:28

@Wirthi Příznaky nic neznamenají. Buď ráda. Já měla celodenní nevolnosti od prvního dne vynechání MS. V 9 tt to najednou přešlo. Měla jsem přesně 2 dny klid. Taky jsem měla strach a nervovala se… No a pak se nevolnosti vrátily a mám je do teď. Jsem v 32tt. :mrgreen: Teď už vím, jak jsem byla blbá, že jsem si ty 2 dny neužila víc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
24.5.21 20:31

Děvčátka, děkuji za uklidnění, už je mi trochu lépe :srdce: jste zlaté :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
24.5.21 20:33

Na příznaky mají vliv vyplavený hormony do těla ne prosperita plodu :roll: může ti být špatně ještě měsíc po revizi a nebo ti taky nemusí vůbec nic být po celý těhotenství.
Pokud máš podezření na cokoliv, jdi k lékaři ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
24.5.21 21:09

@Wirthi hlavně klid. Já měla příznaky na začátku jen než mi vynechala MS a pak nějakou dobu vůbec nic. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
24.5.21 21:17

Příznaky vůbec o těhu nic nevypovídají. Já skoro žádné neměla a jsem už 36tt :)
Nejhorší je stres, tím si fakt ublížit můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18114
25.5.21 07:40

U zt mi žádné příznaky nezmizely, blila jsem ještě v den revize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu