Vymizení těhotenských příznaků v 9. týdnu

Anonymní
25.11.20 09:21

Vymizení těhotenských příznaků v 9. týdnu

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit - uklidnit. Od poloviny 9. týdne mi vymizely všechny těhu příznaky. Do té doby jsem měla jen mírné - časté wc, slabší bolesti břicha, velký hlad, nevolnost téměř vůbec.
No a teď mi vůbec nic není (krom toho, že mě sem tam táhne trochu břicho)… jsem na konci 10tt, příští týden mám kontrolu, ale hrozně se nervuju, už mám za sebou 2 ZT, tak to asi chápete.
Je taky některá z vás, které také zmizely příznaky a bylo vše v pořádku?

Na kontrole v 8tt. bylo vše jak má :)

Děkuji za odpovědi holky 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
950
25.11.20 09:52

Ono je to tak nějak normální, že ty příznaky někdy zmizí. Ty všelijaké hnusoty, které většinou provázejí těhotenství (nevolnost, bolesti apod.) vůbec nezaručují prosperitu těhotenství. Ale vůbec nijak.
Už jsem tady četla příběhy žen, které pořád měly všechny příznaky, ale miminku už třeba týden nebilo srdce. A naopak. Ženy, které neměly absolutně žádné příznaky a přesto byly v pohodě a mimino zdravé.
Pokud bylo na předchozí kontrole všechno v pořádku, tak bych byla v klidu a těšila se na další. Chápu, že máte po svých zkušenostech nervy, ale stejně s tím nic neuděláte. Možná se tak objednat na dřívější (rychlou) kontrolu k doktorovi. Neměl by s tím mít problém, pokud už jste měla 2× ZT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
25.11.20 09:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
potřebovala bych poradit - uklidnit. Od poloviny 9. týdne mi vymizely všechny těhu příznaky. Do té doby jsem měla jen mírné - časté wc, slabší bolesti břicha, velký hlad, nevolnost téměř vůbec.
No a teď mi vůbec nic není (krom toho, že mě sem tam táhne trochu břicho)… jsem na konci 10tt, příští týden mám kontrolu, ale hrozně se nervuju, už mám za sebou 2 ZT, tak to asi chápete.
Je taky některá z vás, které také zmizely příznaky a bylo vše v pořádku?

Na kontrole v 8tt. bylo vše jak má :)

Děkuji za odpovědi holky 8o

Ahoj, příznaky nic, ale skutečně nic nevypovídají o prosperitě těhotenství..někdo i v den kyretáže blije jak amina, někdo donosi dítě a netrpí nevolnostmi, nezvraci, atd..

Já zvracela hodně a byla jsem na rizikaci.. kamarádka nepociťovala absolutně nic a cajk..každá jsme jiná a navíc, tělo si na nový stav zvyká..co se děje dnes, už nemusí platit zítra..

Také se musíš smířit a tím, že první trimestr je holt riziko..mám za sebou taky pár potratů, strach jsem měla také ale musela jsem se smířit s tím, že nikdy není vyhráno a zároveň věřit, že už jsem si svojí smůlu vyzrala a teď to klapne..

Držím palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.11.20 09:55

Nevím teda kdy přesně ale také mi vymizeli. Připadala jsem si jako kdybych ani těhotná nebyla. Teď jsem ve 22tt a mimčo tam asi dělá lehkou atletiku nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
25.11.20 10:00

https://www.emimino.cz/…-8tt-359711/
https://www.emimino.cz/…stvi-206986/
https://www.emimino.cz/…stru-164310/
https://www.emimino.cz/…naky-251116/

A dalsi a dalsi + weby jako ulekare, porodnice apod, snad se ti tam dostane dost odpovedi. Hezke tehotenstvi preji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
25.11.20 10:01

Ahoj, měla jsem to stejně. Nevím přesně týden ale taky mi příznaky z ničeho nic vymizely. Teď má cácorka 2 roky. To bude v pohodě neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 10:12

Holky, moc děkuji za vaše názory/zkušenosti. Vím, že bych mohla naklusat na gyndu - ale nechci být za hysterku, v pondělí mám kontrolu, tak to těch pár dnů ještě vydržím. Když nešpiním a nic mi vlastně není… ale musím na to myslet pořád.
Trošku jste mě uklidnily, že vám také nic nebylo nebo že vám také zmizely příznaky.
Já už potratila 3×… teď jsem došla zatím nejdál - předtím nebyla ani nikdy srdeční akce, tak už si moc přeju, aby u nás to štěstí už zůstalo :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat