Reklama

Vymizení těhotenských příznaků 8.-9. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:47
Vymizení těhu příznaků 8/9tt

Holky, prosim, potrebuji mozna uklidnit nebo radu a nejspis aspon nazor :think:
Nyni jsem potreti tehotna. Z toho v prvnim tehotenstvim mi opravdu nic nebylo. Mozna jen trochu me bolela prsa ale zadne nevolnosti nikdy nebyly. Pak se pri prohlidce u DR. Zjistilo, ze se jedna o ZT v 8+5.
Druhe tehotenstvi, mi bylo zle, zvracela jsem, kdy zacaly nevolnosti uz si presne nepamatuji, ale trvaly urcite do 11/12tt. Potom uz jsem se citila dobre a vse bylo v poradku, narodila se mi zdrava dcera.
A ted to posledni, neplanovane, ale i tak chtene.
Nevolnosti jsem pocitoval snad uz tyden po vynechani MS, u lekare jsem byla a vse v poradku v 8+0. Do te doby jsem mela pocity jako po kocovine, zaludek na vode, toceni hlavy, bolava prsa, ale nezvracela jsem. Ted uz asi 3dny, vlastne od kontroly se pocity hodne zjemnily a uz se citim lepe. Sem tam me jeste popadne ten zaludek na vode, prsa taky citim a tlaky v hlave taky. Ale i tak, neco vevnitr me ma divny pocit… muze jit zase o ZT? Na kontrolu jdu az v pulce Ledna. A to je casu az priliz 8o

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:51

Taky to tak mám, pár dní kocovina, pár dní vůbec nic. A jelikož mám za sebou několik potratů, pořídila jsem si angelsounds a srdíčko si poslechnu každý den od 8+1tt, kdy jsem ho našla poprvé. Uklidní mě to a do další kontroly se mi čeká líp.

Než se nervovat, skoč si na pohotovost a budeš v klidu. Ale určitě bude všechno v pořádku :hug:

J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:53
@Anonymní píše:
Taky to tak mám, pár dní kocovina, pár dní vůbec nic. A jelikož mám za sebou několik potratů, pořídila jsem si angelsounds a srdíčko si poslechnu každý den od 8+1tt, kdy jsem ho našla poprvé. Uklidní mě to a do další kontroly se mi čeká líp.

Než se nervovat, skoč si na pohotovost a budeš v klidu. Ale určitě bude všechno v pořádku :hug:

J.

Angelsounds mam taky, druhe tehotenstvi jsem pouzivala porad. Ale nenasla jsem driv nez v 11tt.
Ted jsem uz taky hledala, ale zatim jsem nenasla.. tak prave nevim… ten pocit nejistoty je nejhorsi. Ja vim, ze s tim nic neudelam, jen chci vedet na cem jsem..
Kazdopadne, moc dekuji za reakci. Zavidim, ze si nasla srdicko tak brzy. :srdce:
Zakladatelka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:55

Jeste k te pohotovosti, moc se mi tam nechce. U predchoziho tehu jsem tam byla pravidelne snad co 3tydny, kvuli strachu aaa ted jsem slibila manzelovi ze nebudu plasit. Navic uz jednoho prcka doma mam

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 27.12.16 18:56

V 9tt mi taky vymizela nevolnost a málem jsem zešílela ze strachu, jestli je vše v pořádku. Zajdi si pro klid duše na gynekologii. Já taky šla a na omluvu, že zbytečne plaším, mi doktorka řekla, že v pořádku, ať přijdu kdykoliv se mi něco nebude zdát. Nejistota je strašná, aspoň budeš vědět na čem jsi. Ty nervy z čekání za to nestojí!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:57

@Petule030 Muj gynekolog ma volno, je tam az zacatkem Ledna.. jinak u neho uz bych byla. Do te nemocnice se mi prave moc hrnout nechce.. ale dekuji.. :hug:

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 27.12.16 19:25

Taky mi brzy prestalo byz zle, u obou deti mi bylo vic zle a dele, taky jsem se bala, protoze mezi detma jsem mela taky ZT a to mi orave taky vymizely priznaky. Ale jsem 14.tyden a miminko je zdrave. Takze vymyzeni priznaku takhle brzy opravdu nemusi nic znamenat ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:28

U vsech ctyrech tehotenstvi mi bylo nevolno cely prvni trimestr.Pate skoncilo par dni po vymizeni nevolnosti SP.Ja jsem i merila bt, taky mirne poklesla.

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 27.12.16 19:31

Já myslím že pokud pořád cítím bolest prsou a občas i žaludek tak to bude ok…Kdyby jsi necítila vůbec nic tak to už bych se bála ale takhle si myslím že je to v pořádku…Mě to taky třeba na den dva přešlo a pak se zase vratilo ;) navíc jsem četla že příznaky o prosperujícím těhotenství nic nevypovídají :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:49
@Anonymní píše:
Angelsounds mam taky, druhe tehotenstvi jsem pouzivala porad. Ale nenasla jsem driv nez v 11tt.
Ted jsem uz taky hledala, ale zatim jsem nenasla.. tak prave nevim… ten pocit nejistoty je nejhorsi. Ja vim, ze s tim nic neudelam, jen chci vedet na cem jsem..
Kazdopadne, moc dekuji za reakci. Zavidim, ze si nasla srdicko tak brzy. :srdce:
Zakladatelka.

Srdíčko teď nacházím úplně dole, na hranici stydké kosti. Někdy ale nenajdu hned, někdy srdíčko jen zaslechnu na pár sekund a někam zase zmizí. Mrně je ještě moc maličké a těžko se hledá. Ono to ani není dobré, poslouchat dlouho, tak se každý den jen rychle uklidním, že srdíčko slyším a končím.

J.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama