Vymizení těhotenských příznaků 8.-9. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:47
Vymizení těhu příznaků 8/9tt

Holky, prosim, potrebuji mozna uklidnit nebo radu a nejspis aspon nazor :think:
Nyni jsem potreti tehotna. Z toho v prvnim tehotenstvim mi opravdu nic nebylo. Mozna jen trochu me bolela prsa ale zadne nevolnosti nikdy nebyly. Pak se pri prohlidce u DR. Zjistilo, ze se jedna o ZT v 8+5.
Druhe tehotenstvi, mi bylo zle, zvracela jsem, kdy zacaly nevolnosti uz si presne nepamatuji, ale trvaly urcite do 11/12tt. Potom uz jsem se citila dobre a vse bylo v poradku, narodila se mi zdrava dcera.
A ted to posledni, neplanovane, ale i tak chtene.
Nevolnosti jsem pocitoval snad uz tyden po vynechani MS, u lekare jsem byla a vse v poradku v 8+0. Do te doby jsem mela pocity jako po kocovine, zaludek na vode, toceni hlavy, bolava prsa, ale nezvracela jsem. Ted uz asi 3dny, vlastne od kontroly se pocity hodne zjemnily a uz se citim lepe. Sem tam me jeste popadne ten zaludek na vode, prsa taky citim a tlaky v hlave taky. Ale i tak, neco vevnitr me ma divny pocit… muze jit zase o ZT? Na kontrolu jdu az v pulce Ledna. A to je casu az priliz 8o

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:51

Taky to tak mám, pár dní kocovina, pár dní vůbec nic. A jelikož mám za sebou několik potratů, pořídila jsem si angelsounds a srdíčko si poslechnu každý den od 8+1tt, kdy jsem ho našla poprvé. Uklidní mě to a do další kontroly se mi čeká líp.

Než se nervovat, skoč si na pohotovost a budeš v klidu. Ale určitě bude všechno v pořádku :hug:

J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:53
@Anonymní píše:
Taky to tak mám, pár dní kocovina, pár dní vůbec nic. A jelikož mám za sebou několik potratů, pořídila jsem si angelsounds a srdíčko si poslechnu každý den od 8+1tt, kdy jsem ho našla poprvé. Uklidní mě to a do další kontroly se mi čeká líp.

Než se nervovat, skoč si na pohotovost a budeš v klidu. Ale určitě bude všechno v pořádku :hug:

J.

Angelsounds mam taky, druhe tehotenstvi jsem pouzivala porad. Ale nenasla jsem driv nez v 11tt.
Ted jsem uz taky hledala, ale zatim jsem nenasla.. tak prave nevim… ten pocit nejistoty je nejhorsi. Ja vim, ze s tim nic neudelam, jen chci vedet na cem jsem..
Kazdopadne, moc dekuji za reakci. Zavidim, ze si nasla srdicko tak brzy. :srdce:
Zakladatelka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:55

Jeste k te pohotovosti, moc se mi tam nechce. U predchoziho tehu jsem tam byla pravidelne snad co 3tydny, kvuli strachu aaa ted jsem slibila manzelovi ze nebudu plasit. Navic uz jednoho prcka doma mam

Petule030
Kelišová 5757 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 18:56

V 9tt mi taky vymizela nevolnost a málem jsem zešílela ze strachu, jestli je vše v pořádku. Zajdi si pro klid duše na gynekologii. Já taky šla a na omluvu, že zbytečne plaším, mi doktorka řekla, že v pořádku, ať přijdu kdykoliv se mi něco nebude zdát. Nejistota je strašná, aspoň budeš vědět na čem jsi. Ty nervy z čekání za to nestojí!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:57

@Petule030 Muj gynekolog ma volno, je tam az zacatkem Ledna.. jinak u neho uz bych byla. Do te nemocnice se mi prave moc hrnout nechce.. ale dekuji.. :hug:

viky23
Neúnavná pisatelka 16333 příspěvků 27.12.16 19:25

Taky mi brzy prestalo byz zle, u obou deti mi bylo vic zle a dele, taky jsem se bala, protoze mezi detma jsem mela taky ZT a to mi orave taky vymizely priznaky. Ale jsem 14.tyden a miminko je zdrave. Takze vymyzeni priznaku takhle brzy opravdu nemusi nic znamenat ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:28

U vsech ctyrech tehotenstvi mi bylo nevolno cely prvni trimestr.Pate skoncilo par dni po vymizeni nevolnosti SP.Ja jsem i merila bt, taky mirne poklesla.

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 27.12.16 19:31

Já myslím že pokud pořád cítím bolest prsou a občas i žaludek tak to bude ok…Kdyby jsi necítila vůbec nic tak to už bych se bála ale takhle si myslím že je to v pořádku…Mě to taky třeba na den dva přešlo a pak se zase vratilo ;) navíc jsem četla že příznaky o prosperujícím těhotenství nic nevypovídají :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:49
@Anonymní píše:
Angelsounds mam taky, druhe tehotenstvi jsem pouzivala porad. Ale nenasla jsem driv nez v 11tt.
Ted jsem uz taky hledala, ale zatim jsem nenasla.. tak prave nevim… ten pocit nejistoty je nejhorsi. Ja vim, ze s tim nic neudelam, jen chci vedet na cem jsem..
Kazdopadne, moc dekuji za reakci. Zavidim, ze si nasla srdicko tak brzy. :srdce:
Zakladatelka.

Srdíčko teď nacházím úplně dole, na hranici stydké kosti. Někdy ale nenajdu hned, někdy srdíčko jen zaslechnu na pár sekund a někam zase zmizí. Mrně je ještě moc maličké a těžko se hledá. Ono to ani není dobré, poslouchat dlouho, tak se každý den jen rychle uklidním, že srdíčko slyším a končím.

J.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >