Vymizení těhotenských příznaků 8.-9. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:47
Vymizení těhu příznaků 8/9tt

Holky, prosim, potrebuji mozna uklidnit nebo radu a nejspis aspon nazor :think:
Nyni jsem potreti tehotna. Z toho v prvnim tehotenstvim mi opravdu nic nebylo. Mozna jen trochu me bolela prsa ale zadne nevolnosti nikdy nebyly. Pak se pri prohlidce u DR. Zjistilo, ze se jedna o ZT v 8+5.
Druhe tehotenstvi, mi bylo zle, zvracela jsem, kdy zacaly nevolnosti uz si presne nepamatuji, ale trvaly urcite do 11/12tt. Potom uz jsem se citila dobre a vse bylo v poradku, narodila se mi zdrava dcera.
A ted to posledni, neplanovane, ale i tak chtene.
Nevolnosti jsem pocitoval snad uz tyden po vynechani MS, u lekare jsem byla a vse v poradku v 8+0. Do te doby jsem mela pocity jako po kocovine, zaludek na vode, toceni hlavy, bolava prsa, ale nezvracela jsem. Ted uz asi 3dny, vlastne od kontroly se pocity hodne zjemnily a uz se citim lepe. Sem tam me jeste popadne ten zaludek na vode, prsa taky citim a tlaky v hlave taky. Ale i tak, neco vevnitr me ma divny pocit… muze jit zase o ZT? Na kontrolu jdu az v pulce Ledna. A to je casu az priliz 8o

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:51

Taky to tak mám, pár dní kocovina, pár dní vůbec nic. A jelikož mám za sebou několik potratů, pořídila jsem si angelsounds a srdíčko si poslechnu každý den od 8+1tt, kdy jsem ho našla poprvé. Uklidní mě to a do další kontroly se mi čeká líp.

Než se nervovat, skoč si na pohotovost a budeš v klidu. Ale určitě bude všechno v pořádku :hug:

J.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:53
@Anonymní píše:
Taky to tak mám, pár dní kocovina, pár dní vůbec nic. A jelikož mám za sebou několik potratů, pořídila jsem si angelsounds a srdíčko si poslechnu každý den od 8+1tt, kdy jsem ho našla poprvé. Uklidní mě to a do další kontroly se mi čeká líp.

Než se nervovat, skoč si na pohotovost a budeš v klidu. Ale určitě bude všechno v pořádku :hug:

J.

Angelsounds mam taky, druhe tehotenstvi jsem pouzivala porad. Ale nenasla jsem driv nez v 11tt.
Ted jsem uz taky hledala, ale zatim jsem nenasla.. tak prave nevim… ten pocit nejistoty je nejhorsi. Ja vim, ze s tim nic neudelam, jen chci vedet na cem jsem..
Kazdopadne, moc dekuji za reakci. Zavidim, ze si nasla srdicko tak brzy. :srdce:
Zakladatelka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:55

Jeste k te pohotovosti, moc se mi tam nechce. U predchoziho tehu jsem tam byla pravidelne snad co 3tydny, kvuli strachu aaa ted jsem slibila manzelovi ze nebudu plasit. Navic uz jednoho prcka doma mam

Petule030
Kelišová 5791 příspěvků 27.12.16 18:56

V 9tt mi taky vymizela nevolnost a málem jsem zešílela ze strachu, jestli je vše v pořádku. Zajdi si pro klid duše na gynekologii. Já taky šla a na omluvu, že zbytečne plaším, mi doktorka řekla, že v pořádku, ať přijdu kdykoliv se mi něco nebude zdát. Nejistota je strašná, aspoň budeš vědět na čem jsi. Ty nervy z čekání za to nestojí!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:57

@Petule030 Muj gynekolog ma volno, je tam az zacatkem Ledna.. jinak u neho uz bych byla. Do te nemocnice se mi prave moc hrnout nechce.. ale dekuji.. :hug:

viky23
Neúnavná pisatelka 16636 příspěvků 27.12.16 19:25

Taky mi brzy prestalo byz zle, u obou deti mi bylo vic zle a dele, taky jsem se bala, protoze mezi detma jsem mela taky ZT a to mi orave taky vymizely priznaky. Ale jsem 14.tyden a miminko je zdrave. Takze vymyzeni priznaku takhle brzy opravdu nemusi nic znamenat ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:28

U vsech ctyrech tehotenstvi mi bylo nevolno cely prvni trimestr.Pate skoncilo par dni po vymizeni nevolnosti SP.Ja jsem i merila bt, taky mirne poklesla.

Megane 123
Kecalka 287 příspěvků 27.12.16 19:31

Já myslím že pokud pořád cítím bolest prsou a občas i žaludek tak to bude ok…Kdyby jsi necítila vůbec nic tak to už bych se bála ale takhle si myslím že je to v pořádku…Mě to taky třeba na den dva přešlo a pak se zase vratilo ;) navíc jsem četla že příznaky o prosperujícím těhotenství nic nevypovídají :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:49
@Anonymní píše:
Angelsounds mam taky, druhe tehotenstvi jsem pouzivala porad. Ale nenasla jsem driv nez v 11tt.
Ted jsem uz taky hledala, ale zatim jsem nenasla.. tak prave nevim… ten pocit nejistoty je nejhorsi. Ja vim, ze s tim nic neudelam, jen chci vedet na cem jsem..
Kazdopadne, moc dekuji za reakci. Zavidim, ze si nasla srdicko tak brzy. :srdce:
Zakladatelka.

Srdíčko teď nacházím úplně dole, na hranici stydké kosti. Někdy ale nenajdu hned, někdy srdíčko jen zaslechnu na pár sekund a někam zase zmizí. Mrně je ještě moc maličké a těžko se hledá. Ono to ani není dobré, poslouchat dlouho, tak se každý den jen rychle uklidním, že srdíčko slyším a končím.

J.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >