Vymytí černé barvy z vlasů

Anonymní
17.7.20 01:13

Vymytí černé barvy z vlasů

Ahoj, chtěla bych se zeptat, koupila jsem si vymývací černou barvu na vlasy která vydrží až 24 umytí, moje přírodní barva je blond, vymyje se ta barva celá nebo se své přírodní blond už nedočkám, bez stahovače?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
17.7.20 01:43

Černá se ti už nevymyje s tím počítej, svoji blond už pak nikdy mít nebudeš když se zase neobarvis zpět, černá barva je svinstvo, zazere se ti do těch vlasů a fakt jde špatně dolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8819
17.7.20 06:51

Černá barva, i když jen přeliv, se ti z vlasů už nevymyje. Nepoužívej ale žádné odbarvovače, najdi dobrou kadeřnici, která dokáže z vlasů barvu stáhnout. Opravdu nějaká, která pracuje s Wellou a podobnými značkami. Taky si příprav ale tučnou částku. Většinou to napoprvé z vlasů nedostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
17.7.20 07:26

Já jsem se několik let barvila na černo, a řekla jsem si už dost.. Tak sama si každý měsíc barvim na vínovou odrosty rostou mi rychle vlasy a už mi to jdekrásné stáhnout od odrostu…bude to na dýl, ale me to nevadí.. Zas tak špatně to nevypadá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
17.7.20 07:36

Já, taky používala na 24 umytí, tmavě červenou, vlasy kousek pod ramena a víc jak rok, trvalo než to odrostlo

• Citovat
  • Nahlásit
2987
17.7.20 07:54

24 umytí je i tak dost silná barva a z blond to úplně nedostaneš..
pokud si nechceš vlasy zničit domácím odbarvením a mít na hlavě sluníčkový chemlon, tak leda do salonu.. jooo, černá je prevít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6079
17.7.20 08:32

Tu tmavou barvu zcela nevymyješ a to ani z hnědých vlasů. Je to sice přeliv, ale i tak musí pak vlasy odrůst. Zvlášť když máš blond. Na tmavých vlasech to tak špatně nevypadá a odrosty nevadí (z vlastní zkušenosti), ale ze světlých vlasů to tuplem nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
19.7.20 14:09

Já se barvila teda permanentní barvou, ale dolů to fakt nešlo. Zkusila jsem tmavě hnědou, že to s tím odroste a nic moc - to je pořád prakticky černé, jen odlesky už šly do hněda. Nakonec jsem chodila na melíry ke kadeřnici a postupně jsme to prosvětlily na hnědou. Obávám se, že návštěva kadeřnice bude nevyhnutelná. Radím jít hned někam, kde ví, co s tím, než se snažit ušetřit a zničit si sám vlasy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama