Vymytý přeliv - zpět na blond

30.4.17 00:01

Vymytý přeliv - zpět na blond

Rozhodla jsem se pro změnu roky jsem se barvila na blond. Po kadeřnici jsem chtěla balayage, ale odcházela jsem celá světle hnědá. Na odrosty mi dala barvu, která jen o tón zesvětlila moje vlasy, zbytek je přeliv. Říkala, že se přeliv vymyje do bílé blond. Nicméně dnes je to podruhé, co jsem si vlasy umyla a z docela hezké hnědé se stala ošklivá měděná blond :nevim: :nevim: vypadám jako úplný debil, vůbec mi to nesluší. Do přelivu přidala olaplex, takže vlasy mám v celkem slušném stavu. Ale mám nápinky se doma sama odbarvit na blond. Roky jsem používala wellaton 12/0, který mi chytal krásně přirozeně. Ublíží mi nějak barva, na vymytý přeliv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4591
30.4.17 08:39

Nabarvila bych se sama. Mě se naposledy stalo něco podobného. Mám přírodní blond vlasy a do toho mám dělaný hustý blond melír. Naposledy jsem to chtěla obarvit celé a málem mě švihlo. Byla jsem bílo žluté kuře s konečky do fialova. Bylo mi blbé to říkat, že se mi to nelíbí, ale ráno když jsem vstala a nebyl to jen sen, musela jsem jí zavolat. Hodila mi přes to přírodní blond přeliv. Vypadalo to moc pěkně. Teď už to mám vymyté a po bílém kuřeti ani stopy, zůstalo to hezky blonďaté s přirozeným odrostem. Mě nejvíc vadila to úplně bílá nepřirozená barva u hlavy.
Za mě, fakt zavolat a domluvit se na opravě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama