Vynadání cizím dětem

574
10.7.20 08:57

Vynadání cizím dětem

Ahoj. Asi ze sebe potřebuju jenom dostat ten vztek. :pocitac: Včera navečer jsem seřvala cizí děti. Bylo kolem 6 večer když náš pes na zahradě štěkal jak dívej, což u něj není zvykem. Šla jsem se podívat ven a viděla jsem, jak nějaký 2 kluci po něm hází kameny. Vyběhla jsem ven a pořádně jsem jim vynadala. Jenže v tu chvíli od protější hospody přispěchaly mámy těch kluků (seděly tam na zahrádce) a nadávaly mi, co si to vůbec dovoloju řvát na jejich děti a že mě někam nahlásí nebo co :roll:. v klidu jsem těm mámám vysvětlila co se stalo, ale jim to bylo úplně fuk. A já furt myslím na to, jestli jsem to fakt nepřehnala, že jsem těm klukům vynadala nebo jsem udělala dobře. Myslím si že jsem udělala dobře, přeci jenom ubližovali mému psovi, ale přeci jenom mi nasadily brouka do hlavy že nemám právo hulákat na cizí děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24
10.7.20 09:00
@Jdani píše:
Ahoj. Asi ze sebe potřebuju jenom dostat ten vztek. :pocitac: Včera navečer jsem seřvala cizí děti. Bylo kolem 6 večer když náš pes na zahradě štěkal jak dívej, což u něj není zvykem. Šla jsem se podívat ven a viděla jsem, jak nějaký 2 kluci po něm hází kameny. Vyběhla jsem ven a pořádně jsem jim vynadala. Jenže v tu chvíli od protější hospody přispěchaly mámy těch kluků (seděly tam na zahrádce) a nadávaly mi, co si to vůbec dovoloju řvát na jejich děti a že mě někam nahlásí nebo co :roll:. v klidu jsem těm mámám vysvětlila co se stalo, ale jim to bylo úplně fuk. A já furt myslím na to, jestli jsem to fakt nepřehnala, že jsem těm klukům vynadala nebo jsem udělala dobře. Myslím si že jsem udělala dobře, přeci jenom ubližovali mému psovi, ale přeci jenom mi nasadily brouka do hlavy že nemám právo hulákat na cizí děti.

Klid. Tak to byli matky superbohů kterým se nesmí nic říct. Nepřehnala jsi nic. A z kluků budou asi časem slušný pánové.. :roll: Já jsem takhle jednou sprdla kluka který házel písek do kočárku naší dceři. Maminka teda naštěstí byla normální a neřekla nic..klid. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
10.7.20 09:01

Udelala si dobre, vubec bych se nebavila s nejakyma zenskyma co si radeji sedi v hospode nez aby si hlidaly fakany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26413

@Jdani
Jestli ubližovali tvému psovi, nárok jsi měla. Jít na ně mile, když házejí šutrem, to by asi nezvládl nikdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72373

@Jdani Klid, vynadala bych v té chvíli ještě jim, že když nejsou schopné si své děti usměrnit, tak ať jsou rády, že to udělá někdo jiný, že bych taky mohla příště nahlásit jejich děti za týrání zvířat a jak by se jim líbilo, kdyby se to zašlo řešit s policií a sociálkou :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1056

Jistě, že jsi udělala správně. Parchanti. Já bych seřvala i ty,,mámy" a klidně se s nima pohádala… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
789
10.7.20 09:02

Udělala jsi dobře, když si je neumí srovnat jejich maminky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6

Melas jim dat pres hubu, tak bych to vyridila ja-strucne a rychle a jejich matkam bych nabidla to samo. Fracci jedni nevychovani a drzi. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9315

@Jdani Tak vidět je, jak házejí kameny po psovi, tak jim vynadám taky. A matinkám bych doporučila, aby si děti lépe hlídali, nebo je taky nahlásím, že vysedávaj v hospodě a o děti se nezajímají. Nelam si s tím hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
10.7.20 09:05

Já bych jim rovnou oběma liskla, aby si to pamatovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14565
10.7.20 09:07

Ačkoli jsem proti fyzickým trestům, tak kdybych byla ve tvé situaci, tak ty kluky zmaluju, že budou brečet minimálně hodinu. To ses ještě ovládala, pokud jsi jim jen vynadala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
10.7.20 09:09

Za hazeni kamenu na psa mi to prijde jako adekvatni, mas ho nechat utlouct? Jejich matky se spis mely propadnout studem. Ale holt- ti kluci jsou jejich odrazem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6872
10.7.20 09:15

Udělala bych to stejný a ještě je poučila, že místo chlastání v hospodě by spíš měli svoje děcka vychovat k tomu, že zvířata se netýrají ani kameny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 09:15

Bydlíme na vesnici, v naší ulici neustále lítají děcka na kolech, bruslích, koloběžkách,…bez dozoru rodičů a neustále schválně provokují psy. Jakmile zjistí, že se psovi nelíbí když zajedou az k bráně, tak to dělají schválně aby pes co nejvíc řval. Jednou jsem byla na balkoně a slyšela jsem jak dítě řve na našeho psa drž hu.bu ty haj.le a jakmile jsem vylitla, viděla jsem že také něco házel. Samozřejmě dostal patřičně vynadano, jen se děsim toho, až ve zprávách uvidí jak někdo psům házel špekáčky s ziletkama a budou to chtít vyzkoušet :?

• Nahlásit
  • Citovat
4405
10.7.20 09:17

Udělala bych to stejný a matky by si mohly něco zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama