Vyndání Mireny a snažení 2020

• Otevřená skupina

Těšíte se na miminko, ale chcete před ním ještě něco zažít či zařídit? Přidejte se do skupiny Snažilky 2020 a podělte se o své zážitky a planování miminka s námi!

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

233
4.1.20 20:09

Vyndání Mireny a snažení 2020

Ahoj holky, máte některá osobní zkušenost? Jak dlouho vám zabralo snažení, po vytažení hormonálního teliska? Jaké máte odskousene doplňky na podporu otěhotnění? Máme doma už velký kluky 10 a 7 let, a přece jen ve 30 si pořídit Benjaminka je super:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.3.20 21:09

@Onisek jsem v úplně stejné situaci dva kluci 7a5 a mirena je venku měsíc začali jsme se snažit hned :D Tak uvidíme jestli se to povedlo na první pokus :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
6.3.20 08:00

@Veronika.verun držím palce, u nás pořád nic. Na druhou stranu, času do konce roku dost, pak už se snažení končíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.20 11:29

@Onisek uvidím.. zítra by měla přijít ms ;) tak doufám že nepřijde.. :D Jinak mám staršího chlapa tak taky tomu dávám rok a pak si řeknu že to tak asi mělo byt(Nebo spíš nebýt.. ) jak to bere tvoje širší rodina? Vědí že chcete ještě mimi? U nás to teda je dost na prd máma mi to rozmlouvá a to dost nevybíravě :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
9.3.20 10:38

@Veronika.verun ví o tom jen moje mamka a brácha, ti to berou naprosto v klidu, jelikož máme už dva kluky (10 a 7) a všichni by chtěli holčičku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.3.20 10:44

@Onisek no právě že u nás teď čeká holčičku brácha :P na červenec takže mi máma řekla že si prý můžu půjčovat holčičku u bráchy a nemusím si prý "zbytečně " pořizovat 3.dítě :roll: Ale ti bych nebyla já abych se nezaridila po svém :D už mám 2dny zpoždění jsem přesvědčena že se povedlo :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
9.3.20 10:50

@Veronika.verun proč ne, benjaminek je super :palec: neposlouchej je, až se miminko narodí, obvzlaste babička bude cvrk :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny