Vyndání žlučníku a možné těhotenství

Anonymní
2.6.20 00:45

Vyndání žlučníku a možné těhotenství

Ahoj, chci se zeptat, čeká mě vyndání žlučníku, ale pár dní zpět jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk (jsem několik týdnů po porodu, tudíž u mě ochrana žádná a on se neuhlidal, kondomy jsme doma neměli ????‍♀️), vzala jsem si tabletku Escapelle (to samé jako Postinor, jen je to jen jedna tabletka a prý je i šetrnější, říkal mi to můj gynekolog), ale zajímá mě - co kdyby tabletka nezabrala, mám to nahlásit na chirurgii, že je možné, že bych mohla být těhotná? Mohou mi vyndat žlučník, ikdyž nevím, zda nejsem třeba těhotná? Bohužel na operaci jdu za tři dny, takže těhotenský test mi to nemusí hned ukázat, když to není ani týden po styku..
Děkuju za odpovědi ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12345
2.6.20 10:26
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, čeká mě vyndání žlučníku, ale pár dní zpět jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk (jsem několik týdnů po porodu, tudíž u mě ochrana žádná a on se neuhlidal, kondomy jsme doma neměli ????‍:female_sign:️), vzala jsem si tabletku Escapelle (to samé jako Postinor, jen je to jen jedna tabletka a prý je i šetrnější, říkal mi to můj gynekolog), ale zajímá mě - co kdyby tabletka nezabrala, mám to nahlásit na chirurgii, že je možné, že bych mohla být těhotná? Mohou mi vyndat žlučník, ikdyž nevím, zda nejsem třeba těhotná? Bohužel na operaci jdu za tři dny, takže těhotenský test mi to nemusí hned ukázat, když to není ani týden po styku..
Děkuju za odpovědi ????

Když to není ani týden po styku, tak ani nejseš těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama