Vynechaná antikoncepce a sex

99
19.1.20 17:37

Vynechana antikoncepce a sex

Cauky holky. Beru antikoncepci, dobrala jsem plato, udelala pauzu a od stredy 15.1.jsem nasadila plato nove. Vcera tj.18.1 jsem zapomnela vzit tabletu a vzala dnes 19.1 kolem poledne obe dve(za vcerejsek a dnesek) a meli jsne nechraneny styk a vyronem do me, tudiz tam byla prodleva vic jak 24h. Dnes jsen si vzala Nulsoru, pilulku po, a i v letaku je, ze mam normalne pokracovat v brani HA jako doposud. Muj dotaz zni, jak vysoka je pravepodobnost, ze by pilulka po nezabrala? Ted sex mit nebudu, takze kdyz budu brat antinu dal tak bych mela byt po tech 7 dnech zase chranena ze? Doufam, ze neotehotnim. Uz mam nastavene upominky v mobilu na brani HA. Diky vsem devcata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.20 17:53

Myslim že pokud sis vzala i pilulku po tak je skoro nemožný otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2807
19.1.20 17:58

Dle mé věštecké koule těhotná nebudeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
19.1.20 18:03

@snee Noo0 to doufam :) toto musi jeste tak 2 roky pockat :) ale myslim si, ze kdyz mam pilulku po a budu pokracovat v antikoncepci tak by se to stat nemelo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2807
19.1.20 18:07

@NoeBi taky myslím, že je to malo pravděpodobný, abys byla v tom ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
19.1.20 18:10

@snee Podle nějakých kalkulaček na plodnost a ovulace mě teprve tohle čeká, ovulace a plodné dny… Ale stejně přemýšlím nad tělískem, aspon by mě odpadla ta povinnost na to furt myslet.Ted jsem dost ve stresu, takže dost často zapomínám..co si nenapíšu..nevím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
19.1.20 18:22

Ty jo, kolik toho chceš do svého těla ještě naprat??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
19.1.20 18:31

@Karleon Tak v příbalovém letáku píšou, že mám normálně pokračovat v užívání HA, tak pochybuji, že by to bylo nějak nebezpečné. KDyž jsem se stimulovala 2× během 6ti měsíců na darování vajíček, těch hormonů bylo daleko víc :) Fostimon, Decapeptyl a Pregnyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama