Vynechaná antikoncepční pilulka a poté přeruš. soulož

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Áňa Máňa
Nováček 7 příspěvků 02.12.18 20:38
Vynechaná antikoncepční pilulka a poté přeruš. soulož

Zdravím :) Poprvé se mi za půlrok užíváni HA Katya stala chybka. Zapomněla jsem si pilulku vzít, byla jsem na konci 1. týdne. Prášky beru vždy přesně, někdy max. tak o hodinku, beru je okolo 9 hodiny večer. Akorát jsem zapomněla a vzala jsem si jí asi tak okolo 9- půl 10 hoďky ráno :( S přítelem jsem den poté měla sex, samozřejmě že jsem si byla vědoma své chyby a tak byl přítel opatrný a vždy včas vyvrcholil mimo pochvu. Akorát jsem teď z toho taková nesvá, mimi opravdu nechceme a tak jsem se chtěla zeptat. Jaká si myslíte, že je šance otěhotnění? Prášky beru poctivě, jen tedy teď jsem si vzala tak po 12ti až 13ti hodinách..Předem děkuji za odpovědi.

Reakce:

hanullllka
Povídálka 43 příspěvků 02.12.18 20:49

Jestli si přítel dával pozor, tak bych se nebála. Prášky většinou stejně působí ještě chvíli potom, co je vysadíš a to by podle mě musela být sakra velká náhoda, abys byla těhotná.

Anonymste
Stálice 60 příspěvků 03.12.18 09:49

Proc holky ty co pouzivaji antikoncepci tak o tom nevi nic? :roll: je to v krvi mnohem dyl nez jeden den. :zed: a byla by to setsakrablba nahoda po roce a pul..

Áňa Máňa
Nováček 7 příspěvků 03.12.18 18:04
@Anonymste píše:
Proc holky ty co pouzivaji antikoncepci tak o tom nevi nic? :roll: je to v krvi mnohem dyl nez jeden den. :zed: a byla by to setsakrablba nahoda po roce a pul..
O antikoncepci sem si hodně zjišťovala, ale píšou v letáčku, že zapomenutá pilulka v 1. týdnu by mohla, pokud si jí nevezmu do 12ti hodin, navýšit riziko těhotenství. Chtěla jsem spíše poradit, jestli když sem si jí vzala cca po 13ti hodinách, může být stále ta přeruš. soulož dobrou ochranou, v případě, kdyby se spolehlivost antikoncepce narušila. Ale jinak děkuji za radu :)
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >