Vynechaná menstruace - negativní testy

6
1.6.13 14:37

Vynechaná menstruace - negativní testy

Ahoj:-) potřebuju radu…už mám asi přes týden opožděnou menstruaci, dělala jsem si už 3 testy z toho dva různé, ale všechny negativní..HA neberu…poslední dobou mám příznaky jako kdyby menzes měl přijít (bolest v podbříšku, větší bolavá prsa, výtok)..K doktorovi ted nemůžu. Jsem z toho celkem špatná, nechci bejt těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7965
1.6.13 14:38

@Kassinkaa jo mám to same jsem sice teprve 1den po MS ale testy negativní a BT 37,1 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7965
1.6.13 14:39

Nejjistější je jít na krev ale pokud nemůžeš tak zkus test za par dnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
1.6.13 14:42

@Kassinkaa
jestli mas tyden po ocekavane MS a na kvalitnim testu neni ani naznak druhe carky, tak je dost nepravdepodobne, ze bys byla tehotna. nemozne ne (mohla jsi mit pozdeji ovulaci), ale hodne nepravdepodobne. zkus za 3 dny a uvidis, ale spis to bude mit pricinu jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6

No ještě se mi to nestalo aby mi vynechala, neměla jsem ji sice zrovna uplně pravidelnou, ale tohle mě dost znepokojuje…právě že jsem si ho dělala zrovna dneska, to už je 8 dní a negativní no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132

@Kassinkaa
ja mela tyden po vynechane MS dalnici, ze byla silnejsi nez ta kontrolni carka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.6.13 14:45

Snad to nic není no a já jen zbytečně stresuju. Jen mě znepokojují ty předmenstruační příznaky:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
1.6.13 14:48

@Kassinkaa a jakou jste používali ochranu? Nejlepší by bylo zajít na krev, budeš mít jistotu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
1.6.13 14:49

A jak se tedy chráníte, máš nějaké podezření, že jste antikoncepci špatně použili (prasklý kondom či tak něco?)?

Ještě bych za pár dnů testla, pokud ms nedorazí, může jít třeba o anovulační cyklus, ty bývají delší, může tam být cysta, nemusí to být těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6

Pharmatex a přerušovanou soulož…ale byla jsem nucena si před 2 měsící vzít Postinor, ale před měsícem jsem měla menzes normálně a na čas, tak nevím no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581

Měla jsi nechráněnej sex? a jak je to dlouho? testy by se měly děla nejdřív cca 14 dní po styku, jinak můžeš mít jenom rozhozený hormony, nebo nějakej zánět…proč nemůžeš k doktoru? já bych si na něj radši čas udělala, ani né kvůli těhotenskejm testům, ale aby našel, v čem jinym může být přčina a vyřešil ji co nejrychleji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.6.13 14:51

No ty nervy jsou hrozný..takže se trochu uklidňuji i tím, že to může být stresem (zkoušky, škola)..ale k doktorovi určitě půjdu, pokud se nedostaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3183
1.6.13 15:03

@Kassinkaa mivavala jsem taky (HA jsem nebrala, tehotna jsem taky nebyla) - chripka, stres apod… Taky to muze byt znamka nejake infekce/zanetu… Kdyz neprijde do tydne, tak bych si zasla k Dr., at neco neprojedes, ja si takhle projela dost silnou infekci :cert: A taky pises, zes mela Postinor, takze muze bejt od toho taky, hormony se plasi tak i tak ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
1.6.13 15:15
@Kassinkaa píše:
Pharmatex a přerušovanou soulož…ale byla jsem nucena si před 2 měsící vzít Postinor, ale před měsícem jsem měla menzes normálně a na čas, tak nevím no…

a neumyla ses po pharmatexu mýdlem či něčím jiným? Použili jste na každý styk novou dávku? Jestli jste dodrželi všechny pokyny, tak bych se nebála, i když samozřejmě každá antikoncepce má určité procento selhání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sylvuš001
2.6.13 22:04

Ahoj holky, několikrát jsem četla tyhle příspěvky. Mám dotaz, jestli máte některá zkušenost alespon trosku s něčím jako já. Před měsícem jsem vysadila ANTIKO mirelle, o tyden dva později jsme s přítelem měli přerušovaný styk. Dnes je to měsíc a já opět ANTIKO beru. V průbehu měsíce kdy jsem ANTIKO vysadila jsem jednou zapila prášek PO, ale přerušovany sex jsme měli několikrát. Nyní prášky beru znovu s prvním dnem menstruace, ovšem trvala dva dny a už nic. Mám citlivé bradavky, neustále jsem unavená, sem tam s teplotou a měla jsem bolesti bricha jako pred menstruaci znepokojilo mne z příspěvků právě odsud, že se může jednat o uhnizdění. Testy jsem si dělala a vyšli dva negativní z ranní moči. Plus k tomu všmu mam i nyni mononukleozu a kvuli tomu jsem i na měsíc antiko vysadila. Myslíte že i přesto mohu být těhotná? prosím o rozumný názor, vím že je tu spousta žen které chtějí být těhu, já doufám ale zatím v opak. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat