Vynechaná menstruace při HA, TT negativní. Co to znamená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
7654
Povídálka 50 příspěvků 03.01.17 16:51
Vynechana menstruace pri HA, TT negativni. Co to znamena?

Dobry večer všem, jdu si pro radu. Už cca pul roku beru HA Mylaz, 24 pilulek + 4 placebo. Menstruace mela přijít 31.12. nebo 1.1. Zatím nepřišla. Dnes TT z ranní moči negativní. Zítra bych měla začít nové platicko. Jak postupovat? Vzaly byste si další prášek?
Jsem z toho dost nervózní, mam dvě male deti a třetí neni v planu. Příznaky k menstruaci ani k těhotenství žádné nepociťuji, takže jsem ted dost zmatena, co se vlastně děje.
Dekuji všem za komentáře.

Reakce:
SussieS
Závislačka 3837 příspěvků 03.01.17 16:58

Nemusí to znamenat nic, tělo není stroj, stát se to může. Normálně pokračuj v braní a kdyby se příští měsíc situace opakovala, bylo by na místě řešení s Dr

ZuzaKunis
Nováček 10 příspěvků 07.04.17 06:11
Nemám menses

Zdravím holky… Prosím o radu, nebo spis jestli se to někomu stalo… Po 7 letech jsem vysadila HA (25.12.2016), to jsem už nedostala a měla. A od te doby do dnešního dne ani jednou. Jsou to 4 měsíce a začínám se fakt bát. Mudr. zatím nechce ani píchnout injekci, prý nemá ani proč. Prý jsem úplně čistá (dole) a není ani náznak ze bych to mela dostat. Nevím si ani už rady. Piju doplněk stravy INOFOLIC ale také nic

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Třešničková ukázala tvář v odraze, byla to náhoda, nebo záměr?

Téměř čtyři měsíce je Týnuš Třešničková, která v Turecku na konci září... číst dále >

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >