Vynechaná pilulka antikoncepce

Anonymní
8.8.20 11:28

Vynechaná pilulka antikoncepce

Ahoj holky, stala se mi dost nepříjemná věc, zapomela jsem si vzít hned první pilulku z platečka…
Předtím jsem kvůli zapomenuté tabletce ve 3 týdnu, brala dvě platečka hned po sobě a po 7mi denní pauze mi vůbec nedošlo, že mám načnout další plato… Pilulku jsem si vzala až druhý den společně s pilulkou za tento den (to byl pátek).
Problém je v tom, že poslední nechráněný pohlavní styk jsem měla 1.8, menstruaci jsem dostala 3.8 probíhá normálně..ale mám strach z těhotenství, miminko teď opravdu mít nemůžu, myslíte že můžu být těhotná i když menstruace je normální?
Děkuji za odpovědi. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13232
8.8.20 12:49

1 si myslim nevadí, kolikrát taky zapomenu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
8.8.20 20:01

Neboj, než by se ovulace spustila, spermie už nebudou schopné oplodnit. Chraň se teď 7 dní jinak. (Někdo tvrdí i 14, záleží jakou bereš)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 20:52

@Eliscka Sidreta, kombinovaná hormonální

• Citovat
  • Nahlásit
177
8.8.20 22:03
@Anonymní píše:
@Eliscka Sidreta, kombinovaná hormonální

Našla jsem přiložené u příbaláku. Takže stačí těch, 7 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 22:57

Ano to vím, četla jsem to, problém je ten, že já ten pohlavní styk měla..je to 5 dní od vynechání tablety :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
177
9.8.20 00:29

Pardon, zamotala jsem se do toho :D myslíš to tak, že 5 dní po vynechání tablety jsi měla styk? Nebo že po 5 dnech po styku jsi vynechala tabletku? Mimochodem v tom druhém případě je otěhotnění silně nepravděpodobné a byla bych úplně klidná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 09:33

@Eliscka
Vysvětluju to moc složitě :lol:
Prostě 1.8 jsem měla pohlavní styk 3.8 dostala menstruaci a 6.8 jsem si zapomněla vzít pilulku (tu jsem si vzala až o den později s druhým práškem) :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
177
9.8.20 18:39
@Anonymní píše:
@Eliscka
Vysvětluju to moc složitě :lol:
Prostě 1.8 jsem měla pohlavní styk 3.8 dostala menstruaci a 6.8 jsem si zapomněla vzít pilulku (tu jsem si vzala až o den později s druhým práškem) :lol:

Hele tak to bych byla v klidu, za 2 dny se ti ovulace nespustí :D předpokládám že partner nemá nějaké superspermie. Znám i holky co ha nebraly, měly nechráněný sex jak chtěly a neotěhotněly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 22:22

@Eliscka Tak snad ne, ale náhoda je blbec :zed: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
177
9.8.20 22:31
@Anonymní píše:
@Eliscka Tak snad ne, ale náhoda je blbec :zed: :lol: