Vynechaná pilulka v plodné dny

Anonymní
15.12.19 00:45

Vynechaná pilulka v plodné dny

Dobrý den potřebuji vědět beru antikoncepci tím pádem by neměli být ani plodné dny si myslím, ale když opomenu prášky a spočítám si plodné dny s pomocí internetové kalkulačky ale prášky furt budu brát takže dejme tomu že ty vypočítané plodné dny budou jen v uvozovkách, ale v těchto dnech když si zapomenu 1až 2 prášky vzít a budu mít pohlavní styk jaká je možnost, šance že otěhotním? Když si ty prášky nevezmu ve vypočítané plodné dny a prášky zapomenu mohou ty plodné dny proběhnout? Nebo když užívám antikoncepci a zapomenu tak v uvozovkách v plodné dny to nebudou plodnédny děkuji za odpověď snad mě pochopíte vysvětluje se to lehce ale když to mám napsat tak se mi to zdá k nepochopení nevím jakými slovy bych to popsala děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20412
15.12.19 00:52

Četla jsi příbalový leták? máš to tam vysvětlený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 00:57

@ka2ka tam to není

• Citovat
  • Nahlásit
20412
15.12.19 01:02
@Anonymní píše:
@ka2ka tam to není

neříkej že tam není co dělat když vynecháš prášek určitě to tam je a je tam i jak se chovat v který týden jak při vynechání prášku je to ve všech příbalových letácích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 01:16

@ka2ka ale mě jde i o ty plodný dny jestli jsou když mají být když beru prášky

• Citovat
  • Nahlásit
leisa
15.12.19 01:27

Pokud bereš prášky poctivě, tak plodné dny neexistují, prostě nejsi plodná, cyklus se nenastartoval. Pokud vynecháš minimálně 4 dny, pak se cyklus nastartuje.
Nicméně, nedá mi to.. proč se ptáš na vynechání prášků v „plodné dny“? Zkoušíš to na partnera?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 01:54

@leisa ne to ne jen jsme se bavili s kamarádkou o tom jak to asi je jen jsme řešili jestli je antikoncepce tak spolehlivá nebo ne ona se furt semnou dohaduje furt že stačí jeden vynechat a že ženská může otěhotnět okamžitě ano stává se to vyjímky jsou že jednou zapomeneš a je to tak tačla jak je to s plodnýma dnama že když si ho nevezme v ty dny že ptý musí otěhitnět že to není možný a tak ale tělo každé ženy je jiný takže se to může stát a nemusí si myslím já no plácali jsme jedno přes druhý a nic jsme nevyřešili a hlavně jsme řešili to na co jsem se tady ptala mě to nedalo a řekla jsem jí že se to pokusim zjistit jinak jí to nedá spát

• Citovat
  • Nahlásit
22503
15.12.19 08:46

Vis vubec, jak ta antikoncepce funguje? Kdybys to totiz vedela, nikdy bys takovou otazku nepolozila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11564
15.12.19 09:49

V letaku je jasne popsany, co v kterym tydnu vynechani delat, ty plodnej dne :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat