Vynechání jedné dávky antidepresiv

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
22.11.21 16:24

vynechání 1 dávky antidepresiv

Dobrý den, beru několik let antidepresiva - trittico a velaxin. Velmi zřídka se stane, že si 1 den nevezmu (dojdou mi, apod, opravdu minimálně). A mám pak šílené příznaky - téměř nespím, a celý další den mám jako v mlze, bolí mě oči, mám takové cukavé pohyby, chování, jsem více ve stresu, buší mi srdce. Dále ještě pocituji, že něco není v pořádku se střevy - častější stolice. Prostě poznám to, je to pokaždé to stejné.
Nemáte někdo zkušenost, je to možné? Sama za sebe bych řekla, že musím mít nějakou hladinu v těle (i jsem se bavila s farmaceutkou a léky jsou vyvíjeny tak, že lidi občas zapomenou). Takže nevím zda je to psychicky nebo zda může tělo opravdu takto reagovat na vynechání 1 dávky.
Poté co si vezmu další den léky normálně je vše v pořádku.

Díky za odpověd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4222
22.11.21 16:58
@terka00×x píše:
Dobrý den, beru několik let antidepresiva - trittico a velaxin. Velmi zřídka se stane, že si 1 den nevezmu (dojdou mi, apod, opravdu minimálně). A mám pak šílené příznaky - téměř nespím, a celý další den mám jako v mlze, bolí mě oči, mám takové cukavé pohyby, chování, jsem více ve stresu, buší mi srdce. Dále ještě pocituji, že něco není v pořádku se střevy - častější stolice. Prostě poznám to, je to pokaždé to stejné.
Nemáte někdo zkušenost, je to možné? Sama za sebe bych řekla, že musím mít nějakou hladinu v těle (i jsem se bavila s farmaceutkou a léky jsou vyvíjeny tak, že lidi občas zapomenou). Takže nevím zda je to psychicky nebo zda může tělo opravdu takto reagovat na vynechání 1 dávky.
Poté co si vezmu další den léky normálně je vše v pořádku.Díky za odpověd.

Ahoj, já to mám tak, že když nevezmu jeden den jednu dávku, tak se mi nic neděje, ale jednou jsem se (z vlastní blbosti) rozhodla vysadit, 3 dny nějak ok, ale pak přišel průjem, zvracení, chvíli horko, chvíli zima, celou noc jsem nespala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18672
22.11.21 20:23

Zrovna venlafaxin a výkyvy v braní může u citlivějších lidí dělat paseku, tím jak reguluje i noradrenalin - když budeš časem vysazovat, tak postupně a po dohodě s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat