Vynechání 3 dnů, zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 21:29
Vynechání 3 dnů, zpoždění

Dobrý den,
V pondělí jsem měla jako vždy začít brát po 7 dnech mezery s menstruací (začátek platíčka) antikoncepci (Flaya). Vzpomněla jsem si však až odpoledne ve středu. Pondělní a úterní tabletu jsem ihned dobrala, večer pak třetí středeční. Dodrželi jsme pravidlo 7 dnů a nechráněný sex měli až po týdnu.
Nyní mám však výrazné zpoždění a tuším, co to asi znamená. Těhotenský test mě čeká až zítra. Samozřejmě pan doktor a vše je v plánu…chci jen malou radu. Co když bude? Co s interrupcí? Jakou máte zkušenost s tabletkami na potrat? Ať nejdu za blbou…

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4420 příspěvků 27.03.19 21:31

Neplaš, nic to znamenat nemusí. Spíš sis jen rozhodila cyklus. Pokud to tedy tak bylo uvedeno v příbalovém letáku..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 21:35
@Aduš8 píše:
Neplaš, nic to znamenat nemusí. Spíš sis jen rozhodila cyklus. Pokud to tedy tak bylo uvedeno v příbalovém letáku..

To je právě to … V příbalovém letáku je napsané, že jestliže překročím hranici 12h, doberu pilulku a týden s mechanickou ochranou - pravidlo 7 dnů. Ale co když vynechám víc dní? A hned na začátku plata? :?

Aduš8
Závislačka 4420 příspěvků 27.03.19 21:37
@Anonymní píše:
To je právě to … V příbalovém letáku je napsané, že jestliže překročím hranici 12h, doberu pilulku a týden s mechanickou ochranou - pravidlo 7 dnů. Ale co když vynechám víc dní? A hned na začátku plata? :?

No, já osobně bych se chránila do další MS ještě další metodou, než abych pak přemýšlela nad tím, jakým způsobem zabiji embryo, které se ve mně vyvíjí.

ElucaK
Kecalka 334 příspěvků 27.03.19 21:44

Ale v přívalovém letáku není napsané, že máš do sebe hodit všechny vynechané tabletky, to musel bejt hnus pro tělo, 3 tbl. v jeden den, ble. No nezbývá ti než počkat a těhotenství vyloučit. Na přemýšlení o případném potratu máš čas. Je zajímavé, že to řešíš a plašíš až teď. Myslím, že kondom po celý měsíc se dá vydržet, lepší než řešit případné nechtěné těhotenství a následky potratu. Držím palce, ať to pro tebe dobře dopadne.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 27.03.19 22:42
@Aduš8 píše:
No, já osobně bych se chránila do další MS ještě další metodou, než abych pak přemýšlela nad tím, jakým způsobem zabiji embryo, které se ve mně vyvíjí.

Asi tak. :roll: Otřesnej přístup :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 23:44

Samozřejmě budu příště rozumnější, teď se mlátím do hlavy. :zed: Jedno mávnutí rukou a je po srandě. Uvidíme, co bude. Děkuju moc za povzbuzení! :hug:

Váš příspěvek
Reklama