Reklama

Vynechaní antikoncepce a následný pohlavní styk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tynka000
Nováček 2 příspěvky 21.08.18 14:40
Vynechaní antikoncepce a následný pohlavní styk

Dobrý den. Potřebuji radu. Včera jsem si zapomněla vzít antikoncepci ( beru ve 2 odpoledne) a včera kolem desáté večer jsem měla s přítelem pohlavní přerušovaný styk. Ve čtvrtek jsem začala brát nové platičko a menstruace mi skončila v sobotu. Mám se bát, že bych mohla otěhotnět? Nebo to je vážně minumalní šance? Antikoncepci beru už přes půl roku. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Mellisa64
Povídálka 16 příspěvků 21.08.18 14:45

@Tynka000 Pokud byl styk přerušovaný , tak bych se ničeho nebála :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 21.08.18 14:46

@Tynka000 No, ten papírek v krabičce s prášky, je přesně pro tyhle případy, aby ses do něj mohla podívat a zjistit tam, co ti hrozí, protože my vážně nevíme, co máš za HA… Ale jinak tedy obecně pokud zapomeneš na prášek v prvním týdnu, tak tam riziko je a máš se chránit ještě jinak. Upřímně, mě spíš hlava nebere jednu věc, ve 2 „zapomeneš“ prášek a v 10 přerušovaně souložíš a vůbec tě nenapadne pomyslet na to, zda sis prášek vzala nebo ne… :think:

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 21.08.18 14:47

Z tohohle styku je šance minimální. Ale po zbytek tohohle platíčka bych ted pro sichr používala kondom, pokud by pro tebe těhotenství znamenalo hodně velký průšvih.

Tynka000
Nováček 2 příspěvky 21.08.18 14:50

Ten papírek jsem četla… jen chci znát názor dalších.. já byla přesvědčena, že jsem si prášek vzala, ale dnes jsem zjistila že bohužel ne. Mám i dva budíky a prostě jsem myslela, že jsem si ho vzala.

Tamara123456789
Nováček 8 příspěvků 21.08.18 14:52

Dle mého názoru neotěhotníte, když si zapomenete vzít jeden prášek. Ty prášky fungují déle než jen na jeden den!

kve-tinka
Závislačka 4347 příspěvků 4 inzeráty 21.08.18 15:26

Kdo bere antinu ve dve odpoledne??? :roll: tehotenstvi bych se nebala

Ada21
Nováček 2 příspěvky 21.08.18 15:36

Vynechání antikoncepce snižuje její účinnost, takže tam riziko určitě je. Zvlášť, když nabíráš nové plato, ale asi bych se zatím nestresovala. Každopádně si to hlídej a dbej na to, aby se to už nestalo.

jancabr
Kecalka 319 příspěvků 28 inzerátů 22.08.18 15:19

Pokud bereš HA pravidelně a toto vynechání bylo výjimečné, tak je šance opravdu minimální. Jinak ve dvě odpoledne je takový nahouby čas. Většina bere ráno nebo večer při nějakých pravidelných rituálech (vstávání, čištění zubů, …), aby se předešlo zapomínání

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama