Reklama

Vynechání antikoncepce a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 15.07.18 12:03
Vynechání Antikoncepce a sex

Ahoj, včera jsem si vzala poslední piluku z platicka. Beru Softinelle. Dnes jsem měla s manželem sex a on,,to pustil do mě,, hned po tom jsem se šla celá vykoupat. Jenomže včera jsem měla poslední pilulku a další si mohu vzít až zitra protože už nemám a musím do lékárny. Myslíte že bych z toho hle mohla otěhotnět? Jsem teď celá ve stresu. Děkuji za odpovědi. :( :zed:

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 15.07.18 12:08

V nejhorším budeš mít miminko. Což se na tomhle webu nebere jako tragédie.

Jagwa
Kecalka 199 příspěvků 15.07.18 12:09

Pokud si mela cele platicko, tak máš teď sedmidenní pauzu ne a v te si chráněna :roll:

Russet
Extra třída :D 10352 příspěvků 15.07.18 12:16
@Jagwa píše:
Pokud si mela cele platicko, tak máš teď sedmidenní pauzu ne a v te si chráněna :roll:

No, taky si říkám. Po celou dobu, co beru HA mě nenapadlo, abychom se museli omezovat, kam půjde sperma :oops: A nikdy jsem neotěhotněla. Akorat jsem teda před vyčerpáním posledního platíčka naběhla k sestřičce pro recept :nevim: Aby nikdy nedošla. Jinak ji nemá cenu brát a spoléhat se na ni.

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 15.07.18 12:16

Ano to jsem měla celé platíčko, ale občas zapomenu a vezmu si pozdě. Další miminko zatím nechci, před 5.měsíci jsem porodila.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 15.07.18 13:52

@Pavel.Tayler pak tu ale nějak nechápeme, co je špatně. Tak teď uděláš 7 dní pauzu a začneš brat další platicko. I v pauze jsi normálně chráněna. Otěhotnění nehrozí a tu pauzu nesmíš udělat delší než ten týden. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama