Vynechání antikoncepce a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 15.07.18 12:03
Vynechání Antikoncepce a sex

Ahoj, včera jsem si vzala poslední piluku z platicka. Beru Softinelle. Dnes jsem měla s manželem sex a on,,to pustil do mě,, hned po tom jsem se šla celá vykoupat. Jenomže včera jsem měla poslední pilulku a další si mohu vzít až zitra protože už nemám a musím do lékárny. Myslíte že bych z toho hle mohla otěhotnět? Jsem teď celá ve stresu. Děkuji za odpovědi. :( :zed:

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 15.07.18 12:08

V nejhorším budeš mít miminko. Což se na tomhle webu nebere jako tragédie.

Jagwa
Kecalka 274 příspěvků 15.07.18 12:09

Pokud si mela cele platicko, tak máš teď sedmidenní pauzu ne a v te si chráněna :roll:

Russet
Extra třída :D 13042 příspěvků 15.07.18 12:16
@Jagwa píše:
Pokud si mela cele platicko, tak máš teď sedmidenní pauzu ne a v te si chráněna :roll:

No, taky si říkám. Po celou dobu, co beru HA mě nenapadlo, abychom se museli omezovat, kam půjde sperma :oops: A nikdy jsem neotěhotněla. Akorat jsem teda před vyčerpáním posledního platíčka naběhla k sestřičce pro recept :nevim: Aby nikdy nedošla. Jinak ji nemá cenu brát a spoléhat se na ni.

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 15.07.18 12:16

Ano to jsem měla celé platíčko, ale občas zapomenu a vezmu si pozdě. Další miminko zatím nechci, před 5.měsíci jsem porodila.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 15.07.18 13:52

@Pavel.Tayler pak tu ale nějak nechápeme, co je špatně. Tak teď uděláš 7 dní pauzu a začneš brat další platicko. I v pauze jsi normálně chráněna. Otěhotnění nehrozí a tu pauzu nesmíš udělat delší než ten týden. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >