Vynechání antikoncepce a sex před tím

7.7.21 07:46

Vynechání antikoncepce a sex před tím

Zdravím! Mám menší dotaz, v pondělí jsem měla pozdě večer první sex s antikoncepcí, ale včera jsem si ji zapomněla vzít a vzala jsem si ji až po 4 hodinách po normálním čase, co jí normálně beru. (Antikoncepci normálně beru každý den a klasický čas, ale včera jsem na ni zapomněla) Antikoncepci beru druhým měsícem, ale tohle je první týden (a včera to byl 3tí den v druhém měsíci). Včera jsem si vzala jen jednu tabletku a teď jsme s přítelem na nervy, jestli je to v pohodě nebo ne. Chtěla jsem to řešit s gynekoložkou, ale dnes má volno. :,( Mám si radši skočit pro nouzovou tabletku? Nebo si vzít teď druhou antikoncepční pilulku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1624
7.7.21 08:11

Co ti říká příbalový leták, pokud ji užiješ do 12 hodin od běžného času, kdy ji užíváš, účinek je nenarušený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9886
7.7.21 09:04

Přečti si pribalovy leták

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
7.7.21 15:01

Kdyby lidi místo psaní na internet dokázali alespoň jednou číst příbalový letáky, kde je napsáno opravdu všechno potřebné, a dokonce i tohle :) Fakt to ničemu nevadí, pokud sis prášek vzala do 12 hodin. 4 hodiny po normálním čase jsou u mě klasika třeba. Takže nejanči, přečti si leták, a bud v klidu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat