Reklama

Vynechání antikoncepce na posledním řádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Just_Paulii
Nováček 2 příspěvky 13.12.17 21:35
Vynechání antikoncepce na posledním řádku

Zdravím, začala jsem po dlouhé pauze ve vztahu používat opět antikoncepci. Začala jsem první platíčko a hned při posledním řádku jsem si vzala prášek v sobotu a ten vynecháný z neděle jsem si vzala v pondělí ráno. Mezitím jsem v neděli večer měla nechráněný styk. Menses jsem měla slabý a krátký na moji normu. Teď po 3 týdnech je mi každý den špatně ale spíš tak večer a jsem docela unavená. Je tam nějaká možnost téhle kombinace že bych mohla otěhotnět? Chci se nejdříve zeptat jestli je to vůbec možné než půjdu na gyndu. :nevim:
PS.: TT jsem si dělala ale vyšel negativně. Moje matka ale prý také měla negativní a tak to neřešila a přišla na to až dýl.

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 21:45

@Just_Paulii Pravdeodobnost,ze jsi tehotna, je pomerne mala.Ale urcite muzes zkusit tehotensky test, nez nekam pobezis. Pokud bys byla tehotna, uz to ukaze ;)

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 21:47

Aha, ted vidim edit.Ne,pak bych se fakt nebala. Pokud uz je to 3tydny a test je negativni, pak na 99%tehotna nejsi.

Just_Paulii
Nováček 2 příspěvky 13.12.17 21:52
@unuděná píše:
Aha, ted vidim edit.Ne,pak bych se fakt nebala. Pokud uz je to 3tydny a test je negativni, pak na 99%tehotna nejsi.

Uff, tak to se mi ulevilo :) děkuju :hug:

beruska9
Extra třída :D 10627 příspěvků 13.12.17 22:40

Takze jsi vzala posledni prasek pozde? Pokud tam nebyla jina chyba v prubehu cyklu, tak je sance na otehotneni absolutne minimalni. Kratsi a slabsi menstruace je pri brani HA normalni, to ostatni muze byt velice dobre reakce na ty prasky. Mne vzdy doktori rikali, ze telo si muze zvykat cca 3 mesice, ale kdyby ti delali fakt spatne, tak muzes zajit za doktorem a probrat zmenu znacky.

Ivka95
Nováček 2 příspěvky 07.02.18 11:42
Vynechání

Dobrý den, já mám podobný problém, v druhém týdnu braní HA jsem si zapomněla vzít dva prášky a rozjela se mi menstruace, nevěděla jsem co mám dělat a tak už jsem prášky nebrala. Pohlavní styk mezitím byl, asi vždycky 2× týdně. Pravděpodobnost otěhotnění je asi vysoké, co? Nijak mi to nevadí, ale pro jistotu se ptám…

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.02.18 11:49

@Ivka95 Může i nemusí :) ale nechápu proč teda ty prášky berete když nejste schopni si je brát pravidelně tak jak se mají :think:

Ivka95
Nováček 2 příspěvky 07.02.18 11:50

Vždycky jsem je brala pravidelně, ale teď toho bylo na mě moc a měla sem velké starosti…

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 07.02.18 12:05

@Ivka95 Člověk nikdy neví..prodloužení nevadí, ale zkrácení základního cyklu je problém:( Bohužel to nejsou bonbóny

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >