Vynechání antikoncepce na posledním řádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Just_Paulii
Nováček 2 příspěvky 13.12.17 21:35
Vynechání antikoncepce na posledním řádku

Zdravím, začala jsem po dlouhé pauze ve vztahu používat opět antikoncepci. Začala jsem první platíčko a hned při posledním řádku jsem si vzala prášek v sobotu a ten vynecháný z neděle jsem si vzala v pondělí ráno. Mezitím jsem v neděli večer měla nechráněný styk. Menses jsem měla slabý a krátký na moji normu. Teď po 3 týdnech je mi každý den špatně ale spíš tak večer a jsem docela unavená. Je tam nějaká možnost téhle kombinace že bych mohla otěhotnět? Chci se nejdříve zeptat jestli je to vůbec možné než půjdu na gyndu. :nevim:
PS.: TT jsem si dělala ale vyšel negativně. Moje matka ale prý také měla negativní a tak to neřešila a přišla na to až dýl.

Reakce:
unuděná
Kelišová 5604 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 21:45

@Just_Paulii Pravdeodobnost,ze jsi tehotna, je pomerne mala.Ale urcite muzes zkusit tehotensky test, nez nekam pobezis. Pokud bys byla tehotna, uz to ukaze ;)

unuděná
Kelišová 5604 příspěvků 1 inzerát 13.12.17 21:47

Aha, ted vidim edit.Ne,pak bych se fakt nebala. Pokud uz je to 3tydny a test je negativni, pak na 99%tehotna nejsi.

Just_Paulii
Nováček 2 příspěvky 13.12.17 21:52
@unuděná píše:
Aha, ted vidim edit.Ne,pak bych se fakt nebala. Pokud uz je to 3tydny a test je negativni, pak na 99%tehotna nejsi.

Uff, tak to se mi ulevilo :) děkuju :hug:

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 13.12.17 22:40

Takze jsi vzala posledni prasek pozde? Pokud tam nebyla jina chyba v prubehu cyklu, tak je sance na otehotneni absolutne minimalni. Kratsi a slabsi menstruace je pri brani HA normalni, to ostatni muze byt velice dobre reakce na ty prasky. Mne vzdy doktori rikali, ze telo si muze zvykat cca 3 mesice, ale kdyby ti delali fakt spatne, tak muzes zajit za doktorem a probrat zmenu znacky.

Ivka95
Nováček 2 příspěvky 07.02.18 11:42
Vynechání

Dobrý den, já mám podobný problém, v druhém týdnu braní HA jsem si zapomněla vzít dva prášky a rozjela se mi menstruace, nevěděla jsem co mám dělat a tak už jsem prášky nebrala. Pohlavní styk mezitím byl, asi vždycky 2× týdně. Pravděpodobnost otěhotnění je asi vysoké, co? Nijak mi to nevadí, ale pro jistotu se ptám…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 07.02.18 11:49

@Ivka95 Může i nemusí :) ale nechápu proč teda ty prášky berete když nejste schopni si je brát pravidelně tak jak se mají :think:

Ivka95
Nováček 2 příspěvky 07.02.18 11:50

Vždycky jsem je brala pravidelně, ale teď toho bylo na mě moc a měla sem velké starosti…

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 07.02.18 12:05

@Ivka95 Člověk nikdy neví..prodloužení nevadí, ale zkrácení základního cyklu je problém:( Bohužel to nejsou bonbóny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >