Vynechání antikoncepce + nechráněný sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 12:19
Vynechání antikoncepce + nechráněný sex

Dobrý den, omlouvám se za tento dotaz..vím, že jich tu je milion, mám to načtené, ale furt mi to nedá…

Beru antikoncepci 2,5 a občas když se mi to nehodí (opravdu to není často) tak vynechám 7denní pauzu a pokračuji s dalším platíčkem, tudíž nedostanu menstruaci. Tohle jsem udělala v tuhle dobu, ale bohužel jsem v 1. týdnu nového platíčka zapomnela vzit pilulku, bohužel i po 12 hodinách a spala jsem s přítelem dvakrát. Mám nastudovaný pribalovy letak, takže vim že v prvním týdnu je to rizikové, ale jak je to rizikové když jsem vlastne tu 7 denní pauzu neměla takže jsem brala HA da se rici mesic vkuse? Od styku a zapomenutého prášku je to cca 12 dní a mně ted silene boli bricho, a mam nechutenství. Ale pred 4 dny jsem měla strevni chripku, takže nevim jestli mi nahodou ještě nedoznívá + mám mít menstruaci v sobotu, takže nevím zda to jsou menstruacni priznaky..či ta chripka..nebo těhu priznaky. Vzala jsem si nalgesin a je to v pohode, to nechutenstvi ale mam porad. Opravdu šílím, ale tehotenství minimálne 3 roky jeste neplanuju. Děkuji předem za odpovědi.

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 07.06.19 12:24

Udělej test

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10042 příspěvků 07.06.19 12:24

Spíš bych řekla, že máš rozhozené tělo. Ty hormony jsou potvora. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 12:26

Test jsem delala, ale je negativní + si myslim, že je na nej brzo ještě. Od zitra ocekavam MS tak se uvidi..ale potrebuju nejak uklidnit :(

LilyJane
Kecalka 231 příspěvků 07.06.19 12:34

Antikoncepce co má tu 7 denní pauzu, by tě měla chránit i během té doby. Takže pokud si přešla z jednoho plata rovnou na druhé, tak by neměl být problém ani s jednou zapomenutou pilulkou. Rizikové by bylo, kdybys těch 7 dní nebrala a pak ještě zapomněla.
Taky jsem to občas dělala jako ty, že jsem prostě vynechala tu pauzu a jela dalším platem a nikdy nebyl problém. Jen jednou jsem taky zapomněla a měla problémy - nečekané krvácení, nafouknutá a tak. Ale během jednoho cyklu se to srovnalo a bylo všechno v pohodě. Udělej si test a uvidíš, podle mě bys ale měla být v pohodě chráněná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 12:36

Test jsem udelala nic, jen mě znervoznuje že uz to je 12 dni po zapomenute pilulce a az ted me boli bricho. Dekuji.

LilyJane
Kecalka 231 příspěvků 07.06.19 12:36

Jo a ještě mě napadlo: střevní chřipka, průjmy a takové ty věci celkem snižují účinek antikoncepce, protože se nestačí vstřebat. Takže pokud jste měli nechráněný sex během té doby, tak ještě můžeš mít překvápko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 12:44

Pilulku beru v 8 vecer a prujem jsem mela ask v 5 rano, ten vecer jsme sex meli, ale od te doby ne, to uz se snad vstrebalo ne? :) me jenom trapi to nechutenstvi, nevim jestli to mam stresem z toho moznyho tehotenstvi, ale nepozru skoro nic.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10042 příspěvků 07.06.19 12:46
@Anonymní píše:
Test jsem delala, ale je negativní + si myslim, že je na nej brzo ještě. Od zitra ocekavam MS tak se uvidi..ale potrebuju nejak uklidnit :(

To není Ms, takže bys klidně mohla být těhotná i přes vysazení. Osobně si myslím, že to bude v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 12:48
@P4ja píše:
To není Ms, takže bys klidně mohla být těhotná i přes vysazení. Osobně si myslím, že to bude v pohodě.

Ja nevysadila HA, jen jsem preskocila pauzu a pokracovala s platickem dal.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9785 příspěvků 07.06.19 12:48
@Anonymní píše:
Test jsem delala, ale je negativní + si myslim, že je na nej brzo ještě. Od zitra ocekavam MS tak se uvidi..ale potrebuju nejak uklidnit :(

Nezbývá tedy, než jen čekat. Ale třeba ty „příznaky“ jsou jen psychosomatické a nebo je ti nevolno i z přicházející MS - taky to tak občas mám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 12:49
@chs.jasmin píše:
Nezbývá tedy, než jen čekat. Ale třeba ty „příznaky“ jsou jen psychosomatické a nebo je ti nevolno i z přicházející MS - taky to tak občas mám.

Jojo..bohužel..budu jak na trní, ještě že mam vzdy zpozdenou mentruaci 3 dny treba takze me to nerozhodí..

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10042 příspěvků 07.06.19 13:06
@Anonymní píše:
Ja nevysadila HA, jen jsem preskocila pauzu a pokracovala s platickem dal.

Myslím to tak, že i když jsi teď vysadila a přijde ti krvácení, tak to není Ms. A i přes to krvácení můžeš být těhotná, takže bych se k tomu neupinala.

Ale osobně bych to neřešila. Pochybuju že těhotná jsi.

Váš příspěvek
Reklama