Vynechání antikoncepce Yosefinne

monulinka1007
18.8.15 18:12

Vynechání antikoncepce Yosefinne

Ahojky všem :-) S přítelem jsme se rozhodli, že pořídíme Jarouškovi (syn 5 let) sourozence :-) Brla jsem antikoncepci Yosefinne.12.8.2015 jsem vysadila prášky, ale vysadila jsem asi v půlce platíčka :-) 14.8. jsem dostala menstruaci.Tak se chci zeptat zda je vše v pořádku když se mi dostavila pár dní po vynechání :-) A zda už můžeme začít s přítelem na miminku, nebo ne, nebo jestli se mám jít poradit s lékařem. Děkuji za rady :-) A přeju krásný den :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
18.8.15 18:18

@monulinka1007 můžete, ale vysazením v půlce sis tak max rozhodila cyklus.. :nevim: k dr netřeba chodit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monulinka1007
18.8.15 18:21

@martina.se já vím, měla jsem počkat do konce měsíce ale přítel byl nedočkavý :-) Dělala jsem si jeden test ale byl to planý poplach.

• Nahlásit
  • Citovat
56906
18.8.15 18:37
@monulinka1007 píše:
@martina.se já vím, měla jsem počkat do konce měsíce ale přítel byl nedočkavý :-) Dělala jsem si jeden test ale byl to planý poplach.

to bude tim špatným dobraním HA.. i teď bych očekávala, že ms bude meškat a to jen díky dobrání HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monulinka1007
18.8.15 18:46

@martina.se právě jsem si dělala test před dobráním, protože mi bylo pořád špatně ale byl negativní tak jsem je vysadila :-) no uvidím jak teď menstruaci budu mít :-) snad se mi to brzy srovná

• Nahlásit
  • Citovat
56906
18.8.15 19:07
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monulinka1007
19.9.15 21:48

Ahojky :-) Tak to vypadá že se za dařilo a čekáme miminko :-)Strašně mě bolí prsa, nemůžu na nich ani ležet.. No zatím jsem si dělala dva testy, na jednom byla úplně slaboučká a na druhým po týdnu už se objevila silná. Zatím ještě týden počkám udělám si ještě jeden a pokud i tam bude druhá čárka tak zajdu k doktorce :-) Ikdyž je to předčasný ale s přítelem se těšíme že Jaroušek bude mít sourozence :-) tak snad se zadařilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama