Vynechání menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teknou
Stálice 78 příspěvků 11.09.14 18:31
Vynecháni mens.

Zdravím. Začala jsme brát hormonální antikoncepci. Je to moje první. V ponělí jsme měla poslední prášek- 19:00 a do teď stále menstruace nepřichází. Styk jsem měla, chráněný HA i kondomem. Ale před tím, jsem měla problém, že bych mohla být těhotná, ale doktorka mi dělala utz., protože jsem měla zpožeděnou men. a četla jsem, že mám slizn. 4mm, což se mi zdá málo. Takže nevím, i testy byly negativní a tak, jen nevím, jestli je to normální, každý říká, jak je menstruace při práškách přesná. Před HA jsem měla menstruace téměř pravidelné, kromě 2. mest. která právě byla zpožděná a pos. mestruace byla o týden dřív a ted nic. Tak nevím.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13563 příspěvků 11.09.14 18:36

Tak jestli jsi si delal test pred prichodem ms, tak ti to nemuselo ukazat.
Mas uz ted spozdeni? Tak si rano udelej test a budes chytrejsi, nebo si zajdi na krev.

Teknou
Stálice 78 příspěvků 11.09.14 18:39
@kaja00 píše:
Tak jestli jsi si delal test pred prichodem ms, tak ti to nemuselo ukazat.
Mas uz ted spozdeni? Tak si rano udelej test a budes chytrejsi, nebo si zajdi na krev.

No v pondělí jsme měla poslední prášek. A myslím, že bud v pondělí nebo v úterý jsem si i dělala test a nic. Mám ještě jden doma, ale nevím.

kaja00
Extra třída :D 13563 příspěvků 11.09.14 18:41

@Teknou Tak si ho udelej za tri dny… Uvidis no

Teknou
Stálice 78 příspěvků 11.09.14 18:43
@kaja00 píše:
@Teknou Tak si ho udelej za tri dny… Uvidis no

Právě jsem po ty tři měsíce myslela, že bych v mohla být v tom. Takový to, když si spočítáš blbě enstruaci a jsi vynervovaná a nakonec ti příjde v termínu, jenže v tobě něco pořád hlodá, pořád jsem si dělala testy, negativní, styky chráněné, žáný praský, tak já fakt nevím, jestli je to tou HA nebo čím.

Králičice
Extra třída :D 13420 příspěvků 11.09.14 19:00

@Teknou - dělají to některé HA - koukni se do příbalového letáku, jestli tam není zmínka..

missName
Stálice 80 příspěvků 11.09.14 19:02

Jestli jsi v pondělí vzala poslední prášek, tak MS možná ještě dorazí. Mně s jakoukoliv HA chodila pravidelně 6tý den po posledním prášku… takže ještě počkej a uvidíš :kytka:

Teknou
Stálice 78 příspěvků 11.09.14 19:11
@Králičice píše:
@Teknou - dělají to některé HA - koukni se do příbalového letáku, jestli tam není zmínka..

Píšou tam, že nemusí dojít ke krvácení ano. Ted to čtu na netu. Beru Lunafem. Nízkohormo.

Teknou
Stálice 78 příspěvků 11.09.14 19:12
@missName píše:
Jestli jsi v pondělí vzala poslední prášek, tak MS možná ještě dorazí. Mně s jakoukoliv HA chodila pravidelně 6tý den po posledním prášku… takže ještě počkej a uvidíš :kytka:

no právě, já v to doufám, mě totiž bolí podbříšek, vaječníky, jako normálně a nic.

missName
Stálice 80 příspěvků 11.09.14 19:28

@Teknou no tak vidíš, tak to ještě dorazí :-)

Teknou
Stálice 78 příspěvků 11.09.14 19:30
@missName píše:
@Teknou no tak vidíš, tak to ještě dorazí :-)

Jnže bolest v podbříšku mám už alespon týden. Já nevím co se děje, jsem vynervovaná opět. Škola a opět tohle..

missName
Stálice 80 příspěvků 11.09.14 19:33

@Teknou vydržela bych do pondělí, když do té doby nedorazí, tak za doktorkou;-) Taky píšeš, že je to nová HA, možná Tvému tělu prostě nesedla… snaž se nestresovat, dobře to dopadne :kytka:

Teknou
Stálice 78 příspěvků 11.09.14 19:36
@missName píše:
@Teknou vydržela bych do pondělí, když do té doby nedorazí, tak za doktorkou;-) Taky píšeš, že je to nová HA, možná Tvému tělu prostě nesedla… snaž se nestresovat, dobře to dopadne :kytka:

No já právě, j to moje první HA a první platýčko. Co na sobě teda pozoruju že mi narostli prsa, trochu jsem přibrala a akné se mi zhoršilo, ale žádné špinění nebo tak, nic. A ted čekám a čekám, bolí mě v vječníky, ale nevím, jestli taky to nemůže být tím, že to nemám, že mám žlutý hojný výtok, který zapáchá a svědí mě tam dole. Takže nějakáinfenkce, ale to by snad nehrálo roli v tomhle.

Kristynka29
Povídálka 39 příspěvků 09.04.15 16:17
Vynechání MS

Ahoj, chtěla bych se zeptat..možná blbá otázka, ale jsem zmatená. Téměř rok a půl se snažíme s přítelem o první mimčo a ted mam pocit, ze to konecne vyslo nicmene… MS mela prijit 6.4.2015 tudiz 3 den jiz meska. 3 dny me trapi chvilkove nevolnosti, bolest podbrisku a zad, taková divná chut v puse a brneni zubu, mam takova tezka prsa.. Dneska(9.4.2015) jsem si delala prvni test a nic. Jen jedna carka. Je mozne ze jsem testovala prilis brzy? Mam jeste pockat? Nebo vůbec byt tehu nemusim?
Děkuji Vám za odpovedi

martinajalov
Nováček 10 příspěvků 09.04.15 18:03

Je možné, že to chce pár dní, a je možné, že těhotná nejste, zkuste za pár dní test opakovat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama