Vynechání menstruace 10 měsíců po porodu

2.4.17 23:19

Vynechání menstruace 10 měsíců po porodu

Ahoj maminky.

Jsem 10 měsíců po císaři, menstruaci jsem dostala hned po šestinedělí, i když jsem plně kojila dceru asi do sedmi měsíců. MS byla jaks taks pravidelná, max pár dní spozdeni. Již více než dva měsíce nekojim, ale prsa se mi stále trošku nalévají. Jenže minulý měsíc se mi menstruace nedostavila. Vím, že je to po porodu normální, ale i po devíti měsících pravidelné MS? :roll: Pritom v době, kdy se MS měla dostavit, mi bylo zle jako vždy-bolest hlavy, WC a tak :lol: Neberu prášky a ani se nijak nechranime, ale už jsem si dělala asi tři těhotenské testy a nic. Máte některá podobnou zkušenost? Budu ráda za jakékoliv reakce… Krásný den všem :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4244
2.4.17 23:23

@mich.polcakova Mám. Dostala jsem po přirozeném porodu první MS někdy kolem čtvrtého měsíce, při plném kojení víceméně pravidelná MS, 8.9. bylo poslední, v září sex neproběhl :mrgreen: První duch se objevil 19.10., příznaky ovšem od začátku října. Nu, dneska vstupuju do třetího trimestru :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 07:03

Po přirozeném porodu první MS po 4mesici, a od te doby me to strašně hapruje. Před porodem jsem to mívala na den a hodinu přesně. Ted to mám nějaký domotany :roll: Nikdy nevím kdy to dostanu…Zpoždění mivam i 3tydny. :nevim: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 07:51

..

@Icestar No jsem z toho tak nějak v rozpacích, jelikož toto se mi nikdy nestalo :nevim: A taky nevím, jestli by to nebyl problém, kdyz jsem po císaři 10 měsíců. :roll: A gratuluji!! :kytka:

Příspěvek upraven 03.04.17 v 07:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 07:53

...

@Celestýna7 tak snad to bude i můj případ, další mimi určitě plánujeme, ale jsem po císaři a ani mi nebylo řečeno, kdy nejdřív mohu otěhotnět :think: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16567
3.4.17 08:11

@mich.polcakova Zrovna ted jsem resila to same, prvni ms po porodu jsem mela po 6mesicich, stale kojim a vzdy jsem mela ms pravidelnou, i po prvnim porodu a ted treti ms po 2.porodu jsem mela 10dnu zpozdeni…no uz jsem si delala teh. testy a nervovala se a nakonec prisla…jestli to bude takhle jazdy mesic, tak se zcvoknu :lol:
Me totiz staci otrit se o panske trenky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16567
3.4.17 08:15

@mich.polcakova nekdo mi rikal, ze se doporucuje 2roky po porodu neotehotnet :think: radsi se na to zeptej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama