Vynechání menstruace a negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 12:18
Vynechání menstruace a negativní test

Ahoj,
Potřebovala bych poradit.
Mám už přes týden zpoždění menstruace. Tu mám vždy pravidelnou, ať se děje cokoliv. Měla mi dorazit na začátku měsíce, v pondělí 8.7. mě začalo bolet v podbřišku, jinak než při menstruaci, spíše takové tlačení.
Do toho jsem pořád unavená, mám citlivé bradavky, lehce zvýšenou teplotu,… Takže jsem si udělala test, poprvé v úterý, podruhé včera a pokaždé vyšel negativní. S přítelem jsme měli „nehodu“ právě v den ovulace.
Je tedy možné, že jsem těhotná a test to jen neukázal? Nebo může jít o gynekologický problém?
Moc děkuji ????

Reakce:
Michaela02993
Závislačka 3964 příspěvků 12.07.19 12:42

Může to být čímkoliv, stresem, hormonální nerovnováha, anovulacni cyklus, cysta…proste cokoliv. O tom že jsi měla ovulaci v dene nehody víš jak, podle ovulacniho testu nebo podle čeho? :)

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9308 příspěvků 12.07.19 12:53

Mohla jsi zažít velmi krátký biochemický těhotenství, který nezaznamenal ani test. Stávalo se mi to taky. Menstruace se posunula třeba i o týden než tělu došlo, že embryo zaniklo. Udělej za pár dní test znovu a pokud menzes nedorazí, tak v každém případě k lékaři.

Váš příspěvek
Reklama