Vynechání menstruace ale negativní test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
18.11.21 18:23

Vynechání menstruace ale negativní test

Ahoj, stalo se některé z Vás, že Vám (jinak pravidelná ms) po snažení vynechala, ale pozitivní test se ukázal až třeba déle? Já druhý den zpoždění, MS mám vždy pravidelnou… Teď ani náznak, ovšem dnes testováno a negativní… a tak stále doufám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
498
18.11.21 18:39

No, já pravidelnou MS neměla nikdy. Mám tři děti. První byla mladší o 2 týdny oproti MS. Druhý stářím odpovídal přesně. Třetí byl mladší o deset dnů oproti MS. Možný je všechno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1884
18.11.21 18:57

Kamarádce teď přišla s 5denním zpožděním. Taky se snaží a má jinak cyklus pravidelný, tak to fakt obrečela. Jinak pokud bude test dál negativní, může to být cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
21.11.21 13:18

Ahoj holky :roll: měla sem to dostat ve středu ale vyšla ze mě jen hnědá krev a to bylo všechno od tí doby mě bolí podbřišku 🥺 tohle se mi ještě nestalo nevím co by to mohlo byt když sem zkoušela tt viděla sem tam pidi ducha ale na fotce to moc vidět nejde :roll: už se to některý z vás stalo? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8651
21.11.21 14:42
@Anka4 píše:
Ahoj holky :roll: měla sem to dostat ve středu ale vyšla ze mě jen hnědá krev a to bylo všechno od tí doby mě bolí podbřišku 🥺 tohle se mi ještě nestalo nevím co by to mohlo byt když sem zkoušela tt viděla sem tam pidi ducha ale na fotce to moc vidět nejde :roll: už se to některý z vás stalo? :roll:

Jo..může to být biochemické těhotenství.. zpožděná menstruace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
21.11.21 18:19

@Skaiqy biochemické těhotenství? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8651
21.11.21 21:33
@Anka4 píše:
@Skaiqy biochemické těhotenství? :roll:

Dojde k oplodnění, částečnému uhnízdění ale pak odejde s menstruaci.. děje se to v případě, že plod není geneticky v pořádku, nebo imunita ženy vykazuje silnou činnost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
22.11.21 10:34

@Skaiqy aha 🥺 tak to sem nevěděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu