Vynechání menstruace bez zjevné příčiny

Anonymní
3.6.21 15:16

Vynechání menstruace bez zjevné příčiny

Holky je mi to trošku trapné, proto píši anonymně. Tak snad to nevadí. :oops:
Je mi 26 a vždy jsem měla silnou, ale pravidelnou ms. K dnešnímu dni mám, ale už 20 dni zpoždění. :roll: Nic mě nebolí, jinak vše ok. Těhotná určitě nejsem, půl roku jsem sama. HA neužívám. Nikdy se mi to ještě nestalo. Nevím, jestli nám počkat na další termín začátku ms nebo letět k doktorce.. :nevim:
Máte někdo podobnou zkušenost? Stalo se vám to někdy? Poraďte prosím.
Jsem z toho hrozně nervózní. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64236
3.6.21 15:19

Letět k dr nemusíš. Může se stát, že cyklus vynechá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 15:20
@Anonymní píše:
Holky je mi to trošku trapné, proto píši anonymně. Tak snad to nevadí. :oops:
Je mi 26 a vždy jsem měla silnou, ale pravidelnou ms. K dnešnímu dni mám, ale už 20 dni zpoždění. :roll: Nic mě nebolí, jinak vše ok. Těhotná určitě nejsem, půl roku jsem sama. HA neužívám. Nikdy se mi to ještě nestalo. Nevím, jestli nám počkat na další termín začátku ms nebo letět k doktorce.. :nevim:
Máte někdo podobnou zkušenost? Stalo se vám to někdy? Poraďte prosím.
Jsem z toho hrozně nervózní. :(

jasně že stalo, mnohokrát. Stres, nemoc, cysta…
Já bych počkala ještě pár dní a pak šla k lékaři. Jednou jsem měla zpoždění měsíc, pak to říkám lékaři a prý se to může stát, ale že jsem zdravá a nemám to řešit. Od té doby vše ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 15:23
@Anonymní píše:
jasně že stalo, mnohokrát. Stres, nemoc, cysta…
Já bych počkala ještě pár dní a pak šla k lékaři. Jednou jsem měla zpoždění měsíc, pak to říkám lékaři a prý se to může stát, ale že jsem zdravá a nemám to řešit. Od té doby vše ok.

Žádné léky, hormony ti doktor nepředepsal? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
3
3.6.21 15:48

Pokud nemáš žádné další problémy jako bolesti podbřišku, apod., tak bych asi ještě počkala. Mně se to samé stalo teď před dvěma měsíci. Jeden cyklus mi úplně vynechal a další menstruaci přišla až přesně po 54 dnech (cyklus mám 27 dní, do té doby byl úplně pravidelný). Shodou okolností jsem byla objednaná na prevenci na gynekologii, vše bylo v pořádku a dr. mi říkala, že se to klidně může stát, je to hormonální nerovnováha. Dostala jsem Mastodynon a mám ho užívat 2 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 15:56
@Anonymní píše: Žádné léky, hormony ti doktor nepředepsal? 8o

proč by měl? Prostě jsem neměla jeden měsíc menstruaci, další došla v pořádku a od té doby všechny na termín, je to tak 5 let :)

• Citovat
  • Nahlásit
17098
3.6.21 16:13
@Anonymní píše: Žádné léky, hormony ti doktor nepředepsal? 8o

A proč by je predepisoval? Tělo neni stroj. Pokud nemáš problémy, klidně bych počkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
3.6.21 16:45

Zatím vždy, když se mi ms zpozdila byla příčinou cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 17:29
@Anonymní píše:
proč by měl? Prostě jsem neměla jeden měsíc menstruaci, další došla v pořádku a od té doby všechny na termín, je to tak 5 let :)

No, mě kamarádky v práci strašily, že je to nějaký závažný problém. Ať hned běžím k lékaři, že to může být tohle nebo tamto, no znáte to… rakovina, srůsty, SPO apod. Jak jsem psala hned v úvodu, já měla ms vždy přesnou, jak švýcarské hodinky, tak jsem se vyděsila. Ale docela jste mě uklidnily. :hug: Koupila jsem si před několika dny v lékárně čaj a bylinné kapky, tak možná trošku pomůžou. Ještě počkám.
Děkuji všem. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 11:50

Holky, tak dnes jsem to opravdu dostala. Dokonce o tři dny dřív a jsem happy, jak dva grepy. :dance:
Děkuji za vaše komentáře, bez nich bych byla na nervy. Pro mě je to poučení, že nemám hned vyšilovat a panikařit, jak hysterka. :roll:
Mějte se moc krásně! :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat