Vynechání menstruace, hlen, časté čůrání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 11:05
Vynechání menstruace, hlen, časté čůrání

Zdravím, přišla jsem se k vám poradit, jestli jste měli některá z Vás stejný problém. Mám 11 dní zpožděnou menstruaci. Cca 4 den zpoždění, mě začalo pobolívat v pravém podbřišku, tak jsem si říkala, že každou chvíli přijde, zároveň jsem měla takový průhledný až bílý hlen a neustálí pocit mokra. 7 den jsem si dělala test který vyšel negativní a dnes i včera chodím strašně moc čůrat, vždy vycvrknu pár kapek a za 5 minut znova, nic mě přitom nepálí ani nebolí, takže zánět močákuto není. Pocit mokra mám stále, což mě nutí neustále chodit na záchod a kontrolovat zda jsem to nedostala. O miminko se zatím nesnažíme a menstruaci jsem měla plus mínus 2-3 přesnou :think: Děkuji :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8675 příspěvků 15.03.19 11:28

Tak zkus ještě test. Já to měla dvakrát. Jednou nic a podruhé jsem byla těhotná. Test jsem dělala asi 10 dní po zpoždění.

_0812_
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 15.03.19 11:29

Asi bych šla k lékaři. Může to být nějaký zánět. Jinak se mi taky občas stane, že mám pocit mokra a chodím často na malou. Já si kolikrát u toho zapalím a během těch deseti minut se vyčůrám i 3× nebo 4×. A to mokro je u mě způsobeno tím, že mi praskne vodová cysta. Máme to v rodině, tak to nehrotím a ani mě to nijak neohrožuje, doufám tedy. Ale u tebe by mě spíš zneklidnilo to zpoždění. Radši si s tím skoč na kontrolu.

Annabela11
Závislačka 3525 příspěvků 15.03.19 12:26
@Anonymní píše:
Zdravím, přišla jsem se k vám poradit, jestli jste měli některá z Vás stejný problém. Mám 11 dní zpožděnou menstruaci. Cca 4 den zpoždění, mě začalo pobolívat v pravém podbřišku, tak jsem si říkala, že každou chvíli přijde, zároveň jsem měla takový průhledný až bílý hlen a neustálí pocit mokra. 7 den jsem si dělala test který vyšel negativní a dnes i včera chodím strašně moc čůrat, vždy vycvrknu pár kapek a za 5 minut znova, nic mě přitom nepálí ani nebolí, takže zánět močákuto není. Pocit mokra mám stále, což mě nutí neustále chodit na záchod a kontrolovat zda jsem to nedostala. O miminko se zatím nesnažíme a menstruaci jsem měla plus mínus 2-3 přesnou :think: Děkuji :kytka:

Zánět močových cest nemusí vždy pálit či řezat…zajdi na gyndu…

Akira12
Nováček 4 příspěvky 23.03.19 22:36

DobRy vecer chci se vas zeptat mam spiralu a ma uz v Kruse 3 mesice jeto normalni nebo ne ale sestricja v ordinaci ktera sem volala rikala rok ze to tak budu mit je to mozny nebo to je kravyna

Akira12
Nováček 4 příspěvky 23.03.19 22:37

A vynechavamy to treba dva dnynemam a zas mam

Váš příspěvek
Reklama