Vynechání menstruace i přes antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:13
Vynechání menstruace i přes antikoncepci

Ahoj, nevíte jaká jiná příčina než těhotenství by to mohla být? Normálně ve středu si beru poslední tabletku a nejpozději v sobotu se dostaví menstruace. A dodnes nic, trochu mě bolí na levé straně, a takový běžný výtok. Máme i přerušovanou soulož, protože jsem alergická na sperma, takže to je pravdu šance 0,0001 že bych byla těhotná.

K doktorce se dostanu až ve středu. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 24.09.18 20:21

Někdy při užívání antikoncepce menstruace slábne až je třeba jen na pár dnech špinění a nebo úplně vymizí…mělo to spoustu žen v mém okolí ;) na gyndu bych zašla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:24
Zakladatelka

@Megane 123 tak zeslábla mě hodně, ale i tak trvala 8 dní, ale ted vůbec nic. Skoro rok jí beru. A jinak mě vyhovuje, měla jsem od dětsví problém s akné, ted se mě aspon přestalo dělat. Možná ještě zkusím těhotenský test zítra, co kdyby náhodnou..

jezz1e
Kecalka 306 příspěvků 24.09.18 21:09

Mně kdysi při braní antikoncepce začala ms vynechávat, protože mi vlivem hormonů nerostla dostatečně děložní sliznice. Gynekolog mi změnil typ antikoncepce srovnalo se to.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 24.09.18 21:18

Mužu se zeptat jakou bereš antikoncepci? Mě se to tak stalo dvakrát,ne po sobě,ale dost mě to vykolejilo,že jsem běžela pro test,nikdy nic,nakonec jsem se dočetla v recenzích o mojich prášcích,že tím že jsou nizkohormonální to tak bývá,i v letáku je napsané že když jeden měsíc nedojde,nic se neděje a nasadit další plato,jakmile nedojde druhý tak k doktorce,to se naštěstí nestalo, jeden měsíc nedošla druhý ano,pak myslím ještě další měsíc dva ano pak zase ne,a od té doby naštěstí chodí,udělej si test a pokud bude negativní,nasad normálně prášky dál,taky se mi stalo že jsem třeba jen špinila,ono je to všechno možné :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 21:54
Zakladatelka

@onajeblond Mistra, chtěla jsem šetrnější

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 24.09.18 22:08
@Anonymní píše:
@onajeblond Mistra, chtěla jsem šetrnější

aha tak to je jinačí já beru Dienille,ale i tak,jak už jsem psala :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >