Vynechání menstruace i přes antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:13
Vynechání menstruace i přes antikoncepci

Ahoj, nevíte jaká jiná příčina než těhotenství by to mohla být? Normálně ve středu si beru poslední tabletku a nejpozději v sobotu se dostaví menstruace. A dodnes nic, trochu mě bolí na levé straně, a takový běžný výtok. Máme i přerušovanou soulož, protože jsem alergická na sperma, takže to je pravdu šance 0,0001 že bych byla těhotná.

K doktorce se dostanu až ve středu. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Megane 123
Kecalka 308 příspěvků 24.09.18 20:21

Někdy při užívání antikoncepce menstruace slábne až je třeba jen na pár dnech špinění a nebo úplně vymizí…mělo to spoustu žen v mém okolí ;) na gyndu bych zašla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:24
Zakladatelka

@Megane 123 tak zeslábla mě hodně, ale i tak trvala 8 dní, ale ted vůbec nic. Skoro rok jí beru. A jinak mě vyhovuje, měla jsem od dětsví problém s akné, ted se mě aspon přestalo dělat. Možná ještě zkusím těhotenský test zítra, co kdyby náhodnou..

jezz1e
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 24.09.18 21:09

Mně kdysi při braní antikoncepce začala ms vynechávat, protože mi vlivem hormonů nerostla dostatečně děložní sliznice. Gynekolog mi změnil typ antikoncepce srovnalo se to.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 21:18

Mužu se zeptat jakou bereš antikoncepci? Mě se to tak stalo dvakrát,ne po sobě,ale dost mě to vykolejilo,že jsem běžela pro test,nikdy nic,nakonec jsem se dočetla v recenzích o mojich prášcích,že tím že jsou nizkohormonální to tak bývá,i v letáku je napsané že když jeden měsíc nedojde,nic se neděje a nasadit další plato,jakmile nedojde druhý tak k doktorce,to se naštěstí nestalo, jeden měsíc nedošla druhý ano,pak myslím ještě další měsíc dva ano pak zase ne,a od té doby naštěstí chodí,udělej si test a pokud bude negativní,nasad normálně prášky dál,taky se mi stalo že jsem třeba jen špinila,ono je to všechno možné :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 21:54
Zakladatelka

@onajeblond Mistra, chtěla jsem šetrnější

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 22:08
@Anonymní píše:
@onajeblond Mistra, chtěla jsem šetrnější

aha tak to je jinačí já beru Dienille,ale i tak,jak už jsem psala :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 18:29

Prosím o radu:
HA Minisiston, MS se má dostavit v pátek nebo v sobotu, pár let se mi ale zpožďuje a MS vždy přijde o další tři dny později - tedy v úterý. Dnes je čtvrtek, MS má končit a já pořád nic.
Může se MS zpozdit nebo vynechat následkem velkého stresu? Co s tím? Zítra mám začít nové plato a MS pořád nikde. Menstruační bolesti mám, včera jsem trošku špinila - takový nahnědlý výtok. Pořád mám pocit, že už se to rozteče a zatím nic.

Váš příspěvek
Reklama