Reklama

Vynechání menstruace i přes antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:13
Vynechání menstruace i přes antikoncepci

Ahoj, nevíte jaká jiná příčina než těhotenství by to mohla být? Normálně ve středu si beru poslední tabletku a nejpozději v sobotu se dostaví menstruace. A dodnes nic, trochu mě bolí na levé straně, a takový běžný výtok. Máme i přerušovanou soulož, protože jsem alergická na sperma, takže to je pravdu šance 0,0001 že bych byla těhotná.

K doktorce se dostanu až ve středu. Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 24.09.18 20:21

Někdy při užívání antikoncepce menstruace slábne až je třeba jen na pár dnech špinění a nebo úplně vymizí…mělo to spoustu žen v mém okolí ;) na gyndu bych zašla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:24
Zakladatelka

@Megane 123 tak zeslábla mě hodně, ale i tak trvala 8 dní, ale ted vůbec nic. Skoro rok jí beru. A jinak mě vyhovuje, měla jsem od dětsví problém s akné, ted se mě aspon přestalo dělat. Možná ještě zkusím těhotenský test zítra, co kdyby náhodnou..

jezz1e
Kecalka 258 příspěvků 24.09.18 21:09

Mně kdysi při braní antikoncepce začala ms vynechávat, protože mi vlivem hormonů nerostla dostatečně děložní sliznice. Gynekolog mi změnil typ antikoncepce srovnalo se to.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 5 inzerátů 24.09.18 21:18

Mužu se zeptat jakou bereš antikoncepci? Mě se to tak stalo dvakrát,ne po sobě,ale dost mě to vykolejilo,že jsem běžela pro test,nikdy nic,nakonec jsem se dočetla v recenzích o mojich prášcích,že tím že jsou nizkohormonální to tak bývá,i v letáku je napsané že když jeden měsíc nedojde,nic se neděje a nasadit další plato,jakmile nedojde druhý tak k doktorce,to se naštěstí nestalo, jeden měsíc nedošla druhý ano,pak myslím ještě další měsíc dva ano pak zase ne,a od té doby naštěstí chodí,udělej si test a pokud bude negativní,nasad normálně prášky dál,taky se mi stalo že jsem třeba jen špinila,ono je to všechno možné :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 21:54
Zakladatelka

@onajeblond Mistra, chtěla jsem šetrnější

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 5 inzerátů 24.09.18 22:08
@Anonymní píše:
@onajeblond Mistra, chtěla jsem šetrnější

aha tak to je jinačí já beru Dienille,ale i tak,jak už jsem psala :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >