Vynechání menstruace - těhotenství

13
26.10.20 13:34

vynechání menstruace - těhotenství

Ahoj, snažíme se s přítelem o miminko. vysadila jsem HA, tedka je to po vysazeni první mesic co se nedostavila MS. bricho me poboliva ale jinak žádné jiné příznaky nemám. Dělala jsem si nejdrive pred ocekavanou ms teh. test ale byl negativni a potom v prvnim, druhym dnu ocekavane ms a také negativni.
mohu byt tehotna? nebo je to normalni po vysazení ha. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19689
26.10.20 13:35

Po vysazeni HA se ti muze telo davat klidne rok dohromady, tak bych ani necekala, ze hned prvni cyklus pride ms jako hodinky. Kdyz mas negativni test, tak zatim tehotna nebudes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
26.10.20 13:38

Spíš máš jen zpoždění. Uvidíš co bude dál. Buď dostaneš menstruaci a nebo budeš mít pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
26.10.20 13:41

MS mi ma za 3 dny officiálně koncit a zatim ani,,známka".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
26.10.20 13:48

Je to normální po vysazení HA. Tělo už není zásobované hormony a musí si je samo začít vyrábět. Někdy to chvíli trvá, než se vzpamatuje. Někdy tomu musí pomoct gynekolog vyvolávačkama.
Zkus si za pár dní zase test a pokud bude negativní, tak si zavolej na gyndu a domluv se na tom kdy tam zajdeš na kontrolu. Vyvolávačka se dává většinou po dvou týdnech zmeškané MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17510
26.10.20 14:28

Obojí je možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 09:31

zpozdena menstruace

Ahoj, chtela bych se zeptat.. je mi 15, HA beru 2 mesic, normalne bych mela menstruaci dostat už včera, ale porad jsem ji nedostala, mam strach, ze jsem treba tehotna.. neni mi 3. den dobre, nevim vsak jestli je to tim, ze uplne dobre se ted nestravuju, nebo to muze byt timhle.. mam taky tyden nasazené antibiotika, muze to byt tim? za kazdou odpoved budu rada!:(

• Citovat
  • Nahlásit
5533
29.10.20 09:49
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat.. je mi 15, HA beru 2 mesic, normalne bych mela menstruaci dostat už včera, ale porad jsem ji nedostala, mam strach, ze jsem treba tehotna.. neni mi 3. den dobre, nevim vsak jestli je to tim, ze uplne dobre se ted nestravuju, nebo to muze byt timhle.. mam taky tyden nasazené antibiotika, muze to byt tim? za kazdou odpoved budu rada!:(
Špatně ti může být z antibiotik. Víš, že snižují účinek antikoncepce?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 09:50

@JancaS84 ano, teď uz ano, bohuzel jsem to nevedela:(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie