Vynechání menstruace, test negativní…

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.7.22 10:10

Vynechání menstruace, test negativní…

Dobrý den, poprosila bych o radu. 1.7. jsem měla dostat MS. Dnes je to ale 4 den kdy ji nemám. Většinou se mi zpozdí o 1 max 2 dny. Žádné příznaky až na nafouknuté bříško a větší akné jsem neměla. Dneska ráno jsem si dělala těhu test od pepina a byl negativní. Léky žádné pravidelně neberu a ani antibiotika jsem teďka neměla. V práci jsem teďka byla 4 dny a docela v časovém stresu, ale nevím jestli to je důvodem. V pátek 1.7. mi také bylo v práci zle od žaludku, ale nakonec to byl jen střevní problém. S přítelem jsme měli 30.6 pohlavní styk tak mě napadlo jestli se to nemůže opozdit kvůli tomu, ale už jsou to 4 dny :nevim: Dneska bříško trochu splasklo, tak nevím :? Přemýšlím nad návštěvou gynekologa, ale nestalo se někomu něco podobného?

Příspěvek upraven 04.07.22 v 10:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2471
4.7.22 10:14

Ms jsi měla dostat 1.7. a styk byl 30.6.. což je velmi nepravděpodobné, že by jsi z toho styku byla těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 10:17

@np10021 tak styk jsme měli i během týdne i ten předchozí týden, jen vím že mě někdo říkal že styk může menstruaci oddálit, neříkám že ze styku 30.6 musím být těhotná. Ale jestli to není tak, že tím jak proběhl tak se může MS opozdit, jen už jsou to prostě 4 dny a nic. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
4.7.22 10:19

@Andrea1405 mně naopak styk kolikrát “vyvolal” ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
4.7.22 10:20

Zkus si dát červené víno, horkou koupel a ono to přijde :) pokud v tom tedy není zdrav. problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 10:22

@np10021 děkuji za radu, uvidíme, pokud ne, navštívilo lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
4.7.22 10:24

@Andrea1405 S přítelem se snažíte o mimčo? Že by se ti posunula ovulace a tím pádem i termín (očekávané, neočekávané) ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 10:26

@np10021 právě že ne, proto mě tato situace zaráží ještě víc. Je to naše věc jestli máme chráněný nebo ne. Ale tohle se mi stalo poprvé za celou dobu co jsme spolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
4.7.22 10:27

@Andrea1405 uvidíš, ale pokud se nechráníte, tak tu šance na otěhotnění je velká :lol: ale tak to musíš vědět ty sama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 10:32

@np10021 rozhodně by to bylo neplánované těhu :) i když test byl negativní, přemýšlím ještě nad jedním třeba na konci týdne, přítel si myslí že to je blbost, protože se prý dává pozor :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
4.7.22 10:34

@Andrea1405 Já tě v tom nechráněném chápu :) též jsme s přítelem 2 a půl roku provozovali nechráněný sex. Přítel si dával pozor a nikdy jsem z nechráněného neotěhotněla. Ale každá jsme jiná :) jen jsem ti tímhle chtěla říct, že tohle neodsuzuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 10:37

@np10021 rozumím, mám to stejně, až na tuhle situaci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie