Vynechání ms, negativní testy, zblblé tělo?

26.11.19 11:45

Vynechání ms, negativní testy, zblble tělo?

Čaute holky mám takový problém.
Byla jsem darovat vajíčka, nasadily me antikoncepci, kterou jsem brala cca 1,5 měsíce, po té hormony v injekcích atd, pak sem šla na odběr minulý měsíc a do 5 dní dosla ms, 15 teho. Tento měsíc ji ještě nemám :/..těhotná být nemůžu, s přítelem sme spolu Špály 1× a ani se do mě neudělal..Testy asi 10 negativní, gynekolog na ultrazvuku taky nic neviděl a dal mi vyvolavacku na ms před týdnem a stále nic.. Co si o tom myslíte? Díky :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.11.19 11:50

No já si myslím že těhotenství to být nemůže. Nemůže to být nějaká cysta nebo tak něco po tom darování? Když do tebe cpali hormony atd to tělo se zblbne dost :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
26.11.19 11:51

Pokud máš negativní testy a ani gynekolog nic neviděl, pak těhotná určitě nejsi.
Spíše máš jen zblbnuté hormony, darování vajíček je sice krásný počin, ale pro tělo je to dle mého náročný proces.🙂 Takže buď v klidu těhotná určitě nebudeš. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:53

@Satiaa No děkuju za názor, já taky doufám :/ :) teď se skrz to stresuji ještě že ms nepřišla, takže to tomu taky moc nepomáhá já vím. Doufám že vyvolavacka zabere :/

• Citovat
  • Nahlásit
567
26.11.19 11:53
@Anonymní píše:
No já si myslím že těhotenství to být nemůže. Nemůže to být nějaká cysta nebo tak něco po tom darování? Když do tebe cpali hormony atd to tělo se zblbne dost :/

No taky bych se spíše bála tohohle, než těhotenství… Já osobně vajíčka chci jít darovat, ale až budu vědět, že již děti nechci. Je to obrovský zásah do toho organismu, ale každého věc. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
26.11.19 11:55
@Anonymní píše:
@Satiaa No děkuju za názor, já taky doufám :/ :) teď se skrz to stresuji ještě že ms nepřišla, takže to tomu taky moc nepomáhá já vím. Doufám že vyvolavacka zabere :/

Určitě hlavně v klidu. Já vím lehko se řekne, ale pro tělo je to fakt,,záhul" spíše bych fakt zašla na nějaké větší vyšetření na gyndu, jestli je vše v pořádku a funguje jak má. 🙂 Přeji ti ať se MS brzy dostaví a ať v budoucnu a ani teď nemáš žádný problém. ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:58

Ja už děti mám takže proto jsem šla i darovat vajíčka aby ti co se snaží a nemůžou měly děti ♥️🙂je to pro tělo zahul to ano, jsem ráda že jsem na to šla. Ana druhou stranu ty komplikace ne fakt tíží:/ mockrát ti děkuju♥️♥️

• Citovat
  • Nahlásit
3832
26.11.19 12:19
@Anonymní píše:
No já si myslím že těhotenství to být nemůže. Nemůže to být nějaká cysta nebo tak něco po tom darování? Když do tebe cpali hormony atd to tělo se zblbne dost :/

Odpovídáš sama sobě? :roll: Trošku trapas, když jsou u anonymních kytky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
26.11.19 15:13

Dobrý den,

jelikož je odpovídání si sama sobě v diskuzi proti pravidlům, byla zakladatelka odtajněna.

Děkuji za pochopení

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 14:23

Vyvolavacka ms

Ahoj jiz 3 měsíce chodim porad na vyvolavacku ms mela jsem to dostat a nic jak dlouho mám nejit na vyvolavacku aby sem to dostala opět sama :( tento rok 2019 sme přišly o mimi 2krat jednou samovolny potrat a pak mimodeložni těhotenství to bylo poslední v srpnu od té doby jen vyvolavacka

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.19 16:39
@Anonymní píše:
Ahoj jiz 3 měsíce chodim porad na vyvolavacku ms mela jsem to dostat a nic jak dlouho mám nejit na vyvolavacku aby sem to dostala opět sama :( tento rok 2019 sme přišly o mimi 2krat jednou samovolny potrat a pak mimodeložni těhotenství to bylo poslední v srpnu od té doby jen vyvolavacka

Vyvolavacky jsou k nicemu. Normalne pockej na menstruaci. Ta ti muze prijit za mesic, za dva mesice nebo taky za půl roku. Zrejme nemas ovulaci, nedorusta sliznice nebo neco podobnyho. To bys mela resit a ne nesmyslne chodit na vyvolavacky, ktery k nicemu nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 18:25

@PastikaJatrova muj dr říkal že vyvolávačku musím mít jinak pak když nebudu mít ms tak se mi ucpou vaječníky a udělá se mi cysta a ta muze prasknout taky kdyz nemám ovulku tak teda nemuzu otěhotnět?

• Citovat
  • Nahlásit
31.12.19 19:19

Tak tohle slysim poprve, ze by nekdo mohl mit takovy problemy bez menstruace :think: no pokud neni ovulace, tak otehotnet nemuzes. Na to bych se nejdriv zamerila. A na sliznici. Hormonalni profil ti doktor delal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 19:29

@PastikaJatrova nedělal

• Citovat
  • Nahlásit
31.12.19 21:05

Zkus si o nej rict. U myho doktora je to zakladni vysetreni, kdyz je byt i malej problem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat