Vynechání MS po vyndání Mireny

20
20.2.16 09:21

Vynechani ms po vyndani mireny

Ahoj, zajimalo by mne jestli se tu jiz nekomu stalo ze po vyndani nitrodelozniho teliska mireny vam vynechla MS. Telisko mi bylo vyndany koncem listopadu, po vyndani jsem par dni krvaccela a v prosinci se ms dostavila normalne, i kdyz veli silna, ale ted na ni cekam uz 7 den. Prijde mi to divny, nebot drive mi vy chodila jak hodinky. Nevim jestli to muze byt rozhazene. Stalo se to tu take nekomu? Napadlo mne jestli u mne treba uz nezacal precho, je mi 33let, miminko bychom jeste jedno chteli, ale radeji az tak za rok, tak si ted delam starosti. dekuji vam z odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14334
20.2.16 10:44

Ahoj ano stalo se mi to samé, já jsem po vyndání Mireny dávala Ms dokupy víc než půl roku a krvácení bylo silné, neměla jsem ovulaci i když gyndr mi říkal, že to není možný, že na ovulaci Mirena vliv nemá, ale jak je vidět tak má. Pak se mi zkrátily cykly a pak už to zase bylo dobrý a nyní jsem pár dní před porodem.
Ale jinak za mě je Mirena naprosto super a byla jsem s ní velice spokojená a po porodu si jí dám zase :mavam:
doporučím ti pít kontryhelový čaj, ten ti cyklus hezky srovná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
20.2.16 15:52

Moc dekuji, po precteni tve zpravy se mi ulevilo, ja jsem mela mirenu skoro 3 roky byla jsem s ni naprosto spokojena, podle mne jsem tento mesic ov take nemela, snad se mi to da brzy vse do poradku, chvili vydrzim, stejne miminko bychom chteli zacit tak minimalne za pul roku, :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
23.10.17 08:55

Ahoj, chci se zeptat, zda někdo z vás nemá podobnou zkušenost.
Před 6 týdny jsem si nechala vytáhnout Mirenu (měla jsem ji rok a půl). Hned jsem začala krvácet, to trvalo týden. Od té doby jsem nedostala menstruaci. Běžně jsem mívala cyklus kolem 25 dnů. I při Mireně jsem často špinila a krvácela. Stalo se to také některé z vás, případn za jak dlouho jste zašli na vyvolávačku. Chci tomu dát ještě chvíli čas, ale jsem už celkem netrpělivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.19 20:09

Ahoj holky, už jsem z toho docela zmatená. Mirenu jsem si nechala vyndat po 2 letech úplně bez MS. Dřív chodila plus mínus teď. Ale pořád nic! Navíc jsem ani nekrvácela, jen lehké špinění asi 4 dny po vyjmutí, ale fakt hodně lehké. TT jsem si dělala a negativní. Achjo. Měly jste to některá taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
9735
28.9.19 20:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už jsem z toho docela zmatená. Mirenu jsem si nechala vyndat po 2 letech úplně bez MS. Dřív chodila plus mínus teď. Ale pořád nic! Navíc jsem ani nekrvácela, jen lehké špinění asi 4 dny po vyjmutí, ale fakt hodně lehké. TT jsem si dělala a negativní. Achjo. Měly jste to některá taky tak?

No a jak dlouho seš po vyndání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.19 21:15
@ivašot. píše:
No a jak dlouho seš po vyndání

Měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
950
28.9.19 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už jsem z toho docela zmatená. Mirenu jsem si nechala vyndat po 2 letech úplně bez MS. Dřív chodila plus mínus teď. Ale pořád nic! Navíc jsem ani nekrvácela, jen lehké špinění asi 4 dny po vyjmutí, ale fakt hodně lehké. TT jsem si dělala a negativní. Achjo. Měly jste to některá taky tak?

Já měla z mireny cysty. Nemáš ji taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
28.9.19 22:59
@mayunka píše:
Já měla z mireny cysty. Nemáš ji taky?

Je fakt, že asi před půl rokem jsem ji měla, ale pri vytahovani dr nic nerikal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama