Vynechaní ms při podezření na zánět močového měchýře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evka08
Povídálka 28 příspěvků 30.03.19 08:19
Vynechaní ms při podezření na zánět močového měchýře

Holky prosím, máte některá zkušenosti s křečemi v podbřišku, že by se mohla ms posunout třeba při zánětu močového měchýře? Má to na sebe vliv? Poslední 2 dny furt chodím na wc a mám strašné křeče… :( snažíme se o mimčo, beru utrogestan a kyselinu listovou. Poslední týden mě strašně bolí prsa a poslední prášek utrogestanu jsem dobrala ve středu (vždy jsem ms už měla…teď zatím nic. Máte prosím někdo prosím zkušenost jestli to má na sebe nějaký vliv? Děkuji moc :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 7586 příspěvků 30.03.19 08:23

zanet mocaku mi nikdy ms neposunul, ale to neznamena, ze tobe nemuze :nevim: ja po zanetu mocaku a ledvin a tydnu v nemocnici na dvojtych antibiotikach zjistila, ze jsem tehotna :nevim: :nevim:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9074 příspěvků 30.03.19 08:44
@Evka08 píše:
Holky prosím, máte některá zkušenosti s křečemi v podbřišku, že by se mohla ms posunout třeba při zánětu močového měchýře? Má to na sebe vliv? Poslední 2 dny furt chodím na wc a mám strašné křeče… :( snažíme se o mimčo, beru utrogestan a kyselinu listovou. Poslední týden mě strašně bolí prsa a poslední prášek utrogestanu jsem dobrala ve středu (vždy jsem ms už měla…teď zatím nic. Máte prosím někdo prosím zkušenost jestli to má na sebe nějaký vliv? Děkuji moc :srdce:

Ahoj,

test jsi si už dělala? Nemužeš být tedy těhotná a proto se MS nedostavila? :think:

Jinak je to možné. Já třeba dnes mám 50DC a budto to bylo anovulační a nebo mi angína posunula MS. A to jsem vysoké teploty neměla a za 4 dny jsem byla v pohodě a zdravá :nevim:

Evka08
Povídálka 28 příspěvků 30.03.19 09:01

@chs.jasmin ještě jsem si test nedělala. Poslední ms jsem mela kolem 1.3. není na test ještě brzo? :roll: já se včera málem pozvracela ve vlaku a to mi nikdy problém nedělal. :D a žaludek mám na vodě asi už týden… jestli zas nelítá nějaký bacil… :/

chs.jasmin
Echt Kelišová 9074 příspěvků 30.03.19 09:04
@Evka08 píše:
@chs.jasmin ještě jsem si test nedělala. Poslední ms jsem mela kolem 1.3. není na test ještě brzo? :roll: já se včera málem pozvracela ve vlaku a to mi nikdy problém nedělal. :D a žaludek mám na vodě asi už týden… jestli zas nelítá nějaký bacil… :/

Ty testy jsou schopné ukázat // už krátce po vynechání. Já u druhé dcery měla dokonce pozitivní test už 9DPO :mrgreen: čili před menstruací.

Stojí okolo 35-40korun a to by mi za tu jistotu stálo.

Evka08
Povídálka 28 příspěvků 30.03.19 09:06

@chs.jasmin děkuji vyzkouším :srdce:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9074 příspěvků 30.03.19 09:08

@Evka08 A nejlepší je pak dělat test z ranní moči - je více koncentrovaná. Tak snad výjde, jak si přeješ :mrgreen: :kytka:

Evka08
Povídálka 28 příspěvků 30.03.19 09:19

@chs.jasmin děkuji snad se ukážou // :srdce:

Evka08
Povídálka 28 příspěvků 31.03.19 07:45

@chs.jasmin Zkoušela jsem test z maxe a negativní :( tak třeba je ještě brzy…

chs.jasmin
Echt Kelišová 9074 příspěvků 01.04.19 12:33

@Evka08 tak to mě mrzí, snad se zadaří další cyklus.

Evka08
Povídálka 28 příspěvků 01.04.19 13:49

@chs.jasmin zatím pořád ještě ms nemám. Ráno zkusím další test a odpol jsem objednaná k doktorovi. Tak snad to klapne. :) připadám si totiž jako hypochondr :D. Vynechaní ms, chvíli mě bolí podbřišek pak zas jak by táhne břicho… když se rychle pohnu píchne mě v boku atd :D a furt dookola :roll: :)

chs.jasmin
Echt Kelišová 9074 příspěvků 01.04.19 14:03
@Evka08 píše:
@chs.jasmin zatím pořád ještě ms nemám. Ráno zkusím další test a odpol jsem objednaná k doktorovi. Tak snad to klapne. :) připadám si totiž jako hypochondr :D. Vynechaní ms, chvíli mě bolí podbřišek pak zas jak by táhne břicho… když se rychle pohnu píchne mě v boku atd :D a furt dookola :roll: :)

Třeba se test mýlil. Někdy se pozitivní ukáže až třeba týden po vynechání. Mě stačil včera uraz dcery a 51DC jsem úlekem tu menstruaci aj dostala :lol:

blumen
Hvězda diskuse 48351 příspěvků 01.04.19 14:08

@Evka08 no pockej a mas teda zanet mocalu nebo ne? Spise by me ted trapil ten mocak. Krece a chozeni na malou na to vypada. Bolesti taky.

Evka08
Povídálka 28 příspěvků 01.04.19 14:11

@blumen jen mě bolí břicho a chodím častěji na malou. Křeče už jsou pryč. Možná jsem se jen podchladila. :/

Evka08
Povídálka 28 příspěvků 01.04.19 14:14

@chs.jasmin doufám v to :) :D o mimi se snažíme už dlouho…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama