Vynechání MS, výtok, bolest prsu

Anonymní
27.3.21 11:57

vynechání MS, výtok, bolest prsu

Dobrý den, mám 11 dní zpoždění MS, bolí mě obě prsa, ale hlavně pravé na jednom místě při dotyku, lehnutí atd..
asi 9den po zpoždění jsem u sexu krvacela ne moc jen trošku (hodně světla krev). 10 den po zpoždění (včera) opět kapičky krve zase světlá krev nic tmavého. 7 a 8 den od zpoždění jsem si dělala test, vyšel negativ. menstruační bolesti jsem měla pár dní než jsem menstruaci měla dostat :nevim: po kolika dnech jste měli pozitivní test? nebo podobná zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.3.21 12:01

Stalo se mi, ze jsem měla spoudeni 14 dni. Teď po týdnu jasný duch. Kvuli prvni zkušenosti jsem s tim nepospichala.

• Citovat
  • Nahlásit
3643
27.3.21 13:17

A test si neuděláš proč :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
27.3.21 13:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám 11 dní zpoždění MS, bolí mě obě prsa, ale hlavně pravé na jednom místě při dotyku, lehnutí atd..
asi 9den po zpoždění jsem u sexu krvacela ne moc jen trošku (hodně světla krev). 10 den po zpoždění (včera) opět kapičky krve zase světlá krev nic tmavého. 7 a 8 den od zpoždění jsem si dělala test, vyšel negativ. menstruační bolesti jsem měla pár dní než jsem menstruaci měla dostat :nevim: po kolika dnech jste měli pozitivní test? nebo podobná zkušenost?

A co problem s cipkem? Kdyz zminujete krvaceni po sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
29.3.21 09:48

Tak si udělej dalsi test a jinak obj. k Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat