Vynechání pilulky po pauze

Anonymní
25.7.21 19:55

Vynechání pilulky po pauze

Dobrý den, potřebovala bych poradit.
Stala se mi taková nepříjemná věc. Zapomněla jsem si vzít pilulku anti. Byl to hned první den po 7-denní pauze. Pauza mi končí v neděli a v pondělí začínám brát nové platíčko. Akorát jsem si prášek zapomněla vzít. Takže jsem prakticky měla pauzu 8 dní a pilulku jsem brala až v úterý. Ve stejném týdnu jsme měli i sex. Normálně pilulky vůbec nevynechávám a jsem docela nervózní. Mohu otěhotnět? Do konce platíčka mám jeden týden.

Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4404
25.7.21 20:25

No na začátku cyklu po pseudo MS, kterou antikoncepce vyvolává je to docela problém. Ale záleží… Nicméně klasicky je standardní režim, zapomenu, tak používám kondom…
Takhle nezbývá než čekat, samozřejmě něco to udělat může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 20:36

@Martha03 Děkuji za odpověď. Snad to bude v pořádku. Antikoncepci už užívám více než 2 roky a za celou dobu jsem si zapomněla vzít pilulku jen jednou.

• Citovat
  • Nahlásit
1910
25.7.21 20:40

Za 2 roky si nestihnout přečíst příbalový leták je docela vtipný. Pauza se prodlužovat nemá, měla by ses celý měsíc chránit ještě jinak. Třeba tim kondomem. Teď už můžeš jen doufat. Další sex jen s další ochranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 20:45

@Kamkam Příbalový leták jsem četla několikrát. Momentálně mám silnou anémii a beru i jiné prášky. Z chaosu jsem si anti zapomněla vzít, bohužel se nemoc na mě docela podepsala, a tak sex nemáme často. Jen jsem se chtěla zeptat na zkušenost, jestli se to tady někomu nestalo. Takže si vaše rýpaní prosím nechte stranou.

• Citovat
  • Nahlásit
328
25.7.21 20:56

Týdenní pauzu mezi jednotlivými měsíčními dávkami nelze prodlužovat. V opačném případě končí ochrana s poslední užitou pilulkou. Jestliže to partner pustil do Tebe, tak může být problém, na to se musíš připravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 21:12

@Lemrucha Ano, s tím počítám, udělala jsem chybu. Zítra zavolám na gyndu a zeptám se. Jinak mockrát děkuji všem za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
1910
25.7.21 21:35
@Anonymní píše:
@Kamkam Příbalový leták jsem četla několikrát. Momentálně mám silnou anémii a beru i jiné prášky. Z chaosu jsem si anti zapomněla vzít, bohužel se nemoc na mě docela podepsala, a tak sex nemáme často. Jen jsem se chtěla zeptat na zkušenost, jestli se to tady někomu nestalo. Takže si vaše rýpaní prosím nechte stranou.

Však jsem ti odpověděla, neber si to tak osobně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat