Vynechání večer antikoncepce - ráno menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 08:09
Vynechání večer antikoncepce- ráno menstruace

Dobrý den,

obracím se na Vás s otázkou ohledně zapomenuté antikoncepce. Večer jsem si zapomněla vzít tabletu (obvykle beru antikoncepci až kolem 22:00- kvůli práci). Ráno jsem vstala s tím, že si ji hned vezmu. Bylo 7:15. Ale již jsem dostala menstruaci. Po pár hodinách od zapomenutí prášku. Menstruaci jsem v tomto termínu ani neměla mít- měla jsem ji pred 2 tydny.
Antikoncepci beru cca 4 roky. Pravidelně ji beru, stalo se mi teprve snad po 3× za 4 roky, že jsem antikoncepci vzala později.
Chtěla bych se zeptat zda je to normální, nebo jde o problém.

Reakce:
Bubla_Bučková
Závislačka 4060 příspěvků 26.09.18 08:11

Asi krvácení uprostřed cyklu, běžná věc, prášky určitě dobrat standardne!

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 08:14

Myslím, že je to hloupost. Menstruace nastupuje až pár dní po posledním prášku. Takže tohle bude mít příčinu jinde nechala bych to být, tělo není stroj. Až kdyby se to opakovalo, zašla bych na vyšetření.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 26.09.18 08:17

Me to moc normalni nepripada :think: nicmene pilule bych dobrala a uvidis jak dlouho budes krvacet. Pokud normalne jako pri ms, dosla bych na gyndu

nomip
Kecalka 202 příspěvků 26.09.18 08:55

Souhlasím, podle mě to normální není, žes to dostala pár hodin po zapomenuté tabletce. MS většinou přijde až jeden nebo dva dny po. Prášky bych taky normálně dobrala a podle toho jak se budeš cítit (jestli máš bolesti zašla bych na gyndu hned nebo zavolala a poradila se). Jinak bych asi počkala, jestli se to bude opakovat nebo ne.

Uživatel je onlineKamkam
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 26.09.18 09:06

A když dobereš platíčko a normálně vysadíš… To ti dojde taky takhle brzo? Protože jestli ne, příčina bude asi vážně někde jinde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >