Vynucené zvracení v těhotenství

Anonymní
17.9.19 18:51

Vynucene zvraceni v tehotenstvi

Ahoj, zacinam 8tt, zacaly mi tehotenske nevolnosti, vetsinou mi je zle a tezko po jidle (nekdy i pred jidlem), byť je to jen susenka nebo presnidavka. Citim pocit na zvraceni ale zvracet mi nejde, mela jste to nektera tak ze jste si vynutily zvraceni (prsty ci necim co vas nuti zvracet) aby se vam ulevilo? Me to totiz pomaha, ale nevim zda je to tak spravne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.9.19 18:56

Není to správně. Dělala jsem to ale taky.

• Nahlásit
  • Citovat
18896
17.9.19 19:15
@Anonymní píše:
Ahoj, zacinam 8tt, zacaly mi tehotenske nevolnosti, vetsinou mi je zle a tezko po jidle (nekdy i pred jidlem), byť je to jen susenka nebo presnidavka. Citim pocit na zvraceni ale zvracet mi nejde, mela jste to nektera tak ze jste si vynutily zvraceni (prsty ci necim co vas nuti zvracet) aby se vam ulevilo? Me to totiz pomaha, ale nevim zda je to tak spravne.

Zvracím nerada. Takže dobrovolně bych to nedělala. V těhotenství se mi houpal žaludek, ale nezvracela jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.19 19:22

Pokud je ti hodně zle nevidím důvod proč ne… Ale rozhodně bych z toho nedělala každodenní rituál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22418
17.9.19 20:02
@Anonymní píše:

Na zvracení mi bývalo často, ale když jsem to zvládla udržet, tak jsem zvracení nevyvolávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5857
17.9.19 20:08

Ne, nesnáším zvracení a mám ráda svou sklovinu. Bylo mi zle každý den od oběda až do usnutí, myslela jsem, že bude po mňe, ale nikdy jsem nešla zvracet. Přejde to, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
17.9.19 20:10

Udělala jsem to párkrát, když už jsem byla zoufalá zhroucená u mísy a dávila se na prázdno. Jestli je to dobře to těžko říct. Za mě v danou chvíli ano, ale dělat to každý den no nevím nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
17.9.19 21:27

Pokud možno si zkus najít jiný způsob, jak žaludek uklidnit. Mě pomáhalo pár loků ledovýho piva :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama