Vynucuje si sex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.4.21 10:03

Vynucuje si sex

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli je někdo v podobné situaci a jak to případně řešíte?
Jsem 15 let vdaná, máme dvě děti školního věku. Manžel je workoholik, takže s námi tráví minimum času. Bohužel se mezi námi díky jeho práci přetrhlo citové pouto (ale cítím to tak jenom já) a já mám sex už nějakou dobu jako nutnost, aby byl doma klid, cca 3× do měsíce. Poslední dobou na mě začal manžel tlačit, že by chtěl sex alespoň ob den. To je pro mě nepředstavitelné. Když už je náhodou doma, má sexuální narážky a snaží se sex si vynutit. Když mu pár dní nedám, je protivný, náladový, shazuje mě atd. Z toho vyplývá, že máme doma dusno, dokud mu sex „nepovolím“. Jenže si pak připadám jak sexuální loutka. On nechce nic řešit, měnit, nechce přistoupit na žádný rozumný kompromis…
Děkuji za Vaše odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1236
14.4.21 10:10

Tak mu nedávej, ale pak se nediv, že štrejchne vedle u sousedky…
Příroda (hormony) neznají kompromis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8454
14.4.21 10:12
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli je někdo v podobné situaci a jak to případně řešíte?
Jsem 15 let vdaná, máme dvě děti školního věku. Manžel je workoholik, takže s námi tráví minimum času. Bohužel se mezi námi díky jeho práci přetrhlo citové pouto (ale cítím to tak jenom já) a já mám sex už nějakou dobu jako nutnost, aby byl doma klid, cca 3× do měsíce. Poslední dobou na mě začal manžel tlačit, že by chtěl sex alespoň ob den. To je pro mě nepředstavitelné. Když už je náhodou doma, má sexuální narážky a snaží se sex si vynutit. Když mu pár dní nedám, je protivný, náladový, shazuje mě atd. Z toho vyplývá, že máme doma dusno, dokud mu sex „nepovolím“. Jenže si pak připadám jak sexuální loutka. On nechce nic řešit, měnit, nechce přistoupit na žádný rozumný kompromis…
Děkuji za Vaše odpovědi.

Co by za to jiní a jiné zde dali :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5581
14.4.21 10:14
@mdvorak píše:

Proto taky máme takovou tu věc v lebce, abychom se nemuseli řídit jen svými pudy. Kdo není schopen kompromisu, neměl by volit život v partnerství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21706
14.4.21 10:15

Hele míříte do docela velkého průšvihu.

Jste chycení v něčem, co vám hodně nefunguje, nefungujete jako pár, ale jako dva jedinci, co se snaží prosadit svojí.

Aby se to vrátilo do funčkního vztahu, potřebujete nějak obnovit základní komunikaci - čímž tobě se pak i vrátí chuť k sexu, pokud si tě bude všímat, poku tě nebude jen používat.

Ale blbé, je že si on potřebuje uvědomit, že svoje problémy řeší fakt debilně - útěkem do práce a ještě vynucováním si sexu, což nejspíš bude nějaká jeho reakce na zvýšený tlak v práci.

plus teda když svého muže namotivuješ, že to chceš prostě jinak, než že mu podržíš, že to ti fakt nedělá dobře, tak by se to taky mohlo změnit - tohle by pro něj mohl být zajímavý přístup (a nemusí nikam chodit) https://www.muzazena.cz/

jako nejefektivnější řešení by bylo začít spolu chodit do párové terapie - což teoreticky můžeš podmínit tím, že sex bude, pokud jednou týdně půjdete na rande jen vy dva a uděláte si pěkný večer a jednou týdně půjdete na terapii.

Příspěvek upraven 14.04.21 v 10:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7435
14.4.21 10:15
@mdvorak píše:

Toto je myšlení k :poblion:. Je jednodušší štrejchnout vedle, než na sobě zapracovat.

Zakladatelko jaký ty máš cas jen ro sebe? Kolik casu tráví s detmi, jen on sám? Vo říkáš, když má sexuální narážky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12365
14.4.21 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj,
Děkuji za Vaše odpovědi.

Většinou slyším že nechce chlap…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
14.4.21 10:17
@mdvorak píše:

Takový chlap ať si jde, kam chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
14.4.21 10:17

@SlečnaDahlia
A teď tu pohádku o kompromisu, třeba na 1× měsíčně - manželka spokojená, manžel co?
Dávám mu měsíc na bokovku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
14.4.21 10:19
@mdvorak píše:
@SlečnaDahlia
A teď tu pohádku o kompromisu, třeba na 1× měsíčně - manželka spokojená, manžel co?
Dávám mu měsíc na bokovku :mrgreen:

To jo. Takových hrdinů jsou plné diskuze :mrgreen: pak čekají 2 roky, protože nechtějí rozbít rodinu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
14.4.21 10:20
@Josefuna píše:
Co by za to jiní a jiné zde dali :lol:

Třeba ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236

@Mango_Lassi
V tom případě je zoufalec a zakladatelka nemusí nic řešit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ahoj, z pohledu chlapa můžu říct, že je to chyba obou. Zažil jsem něco podobného. Žena vzdá už situaci řešit a chlap si mele to svoje. Pro mě probuzení byla až nevěra manželky. Jako chlap jsem to dával za vinu ženě. Později jsem zjistil, že je to převážně nepochopení mé ženy. Je potřeba, aby jste si oba uvědomili, že je to vážný problém a měli by jste na tom pracovat. Ať koukne na youtube na videa Denisy Říha Palečkové. Spoustu věcí jsem pochopil a uvědomil si až z těchto videí. Problém je, aby si už tak vytížený muž našel čas kouknout na ta videa… Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
1236
14.4.21 10:22
@Anonymní píše:
Ahoj, z pohledu chlapa můžu říct, že je to chyba obou. Zažil jsem něco podobného. Žena vzdá už situaci řešit a chlap si mele to svoje. Pro mě probuzení byla až nevěra manželky. Jako chlap jsem to dával za vinu ženě. Později jsem zjistil, že je to převážně nepochopení mé ženy. Je potřeba, aby jste si oba uvědomili, že je to vážný problém a měli by jste na tom pracovat. Ať koukne na youtube na videa Denisy Říha Palečkové. Spoustu věcí jsem pochopil a uvědomil si až z těchto videí. Problém je, aby si už tak vytížený muž našel čas kouknout na ta videa… Hodně štěstí :mavam:

Jsi na dámském fóru. Tady je to jednoznačně vždycky chyba chlapa a ten se MUSÍ přizpůsobit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72047
14.4.21 10:22
@Anonymní píše:
Ahoj,
Děkuji za Vaše odpovědi.

určitě se to stalo mnoha zenam
bud se prodas za klid v rodine nebo na to nepristoupis a nebudeš si kazit vztah k sexu, který se ti ještě v budoucnu muže hodit…vic možnosti není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat