Vyoperovaná štítná žláza a špatné hodnoty v prvním trimestru

6.12.19 13:02

vyoperovaná štítná žláza a špatné hodnoty v prvním trimestru

Ahoj děvčata,

mám již několik let kompletně odstraněnou štítnou žlázu. Otěhotnět se mi podařilo ihned na první pokus, vše od prvního trimestru probíhá bez sebemenších potíží, screening se super výsledky, krevní testy též. Přesto mi však v 6 týdnu volala endokrinoložka, že mám strašně nízké hodnoty a zvýšila mi euthyrox na 125mg denně + obden půlku na víc. Nyní jsem byla opět na kontrole v 17tt a dnes opět telefonát, že se hodnoty vůbec nepohnuly. Takže mám teď brát každý den tu půlku prášku na víc. Mám šíleně strašné zkušenosti s doktory a proto neberu vše na lehkou váhu. Doktorka mi toho moc nepověděla, jen že může mít mimčo snížené IQ nebo být hyperaktivní. Zajímá mě, jste tu některá, která má miminko již také po odstraněné štítné žláze? A pokud ano, je zdravotně i mentálně v pořádku?

moc děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17792
6.12.19 13:26

Ano u prvního jsem štítnou neměla, ale začala mě zlobit což mudr nepoznali takže neléčili dítě v pořádku
u druhého bez štítné, na testy jsem chodila každý měsíc a brala vysoké dávky letroxu, dítě v pořádku jen hodně hodně hodně aktivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama