Vypadá to na odstavení od UM??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Megginka1234
Povídálka 20 příspěvků 19.06.19 16:48
Vypadá to na odstavení od UM??

Ahoj holky, vím že je tu hodně podobných diskuzí ale nak jsem se nedocetla to co potřebuji vědět. Ale k věci prcek 14 měsíců nechrel ráno k snídani nic jiného nez UM. Je to asi týden co začal že vypije jen půlku dávky a flašku zahodi ale do dalšího jídla vydrží bez problémů, večer před spaním mi už UM odmítá úplně. Tak jestli mám počítat stim že se odstavi od UM.

Reakce:
čundračka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 16:53

Ahoj a co večer třeba kaši. Můj malý už jedl krupicovou kaši, kterou jsem mu udělala a nebo polívku. :mavam:

Megginka1234
Povídálka 20 příspěvků 19.06.19 17:02
@čundračka píše:
Ahoj a co večer třeba kaši. Můj malý už jedl krupicovou kaši, kterou jsem mu udělala a nebo polívku. :mavam:

Večer má kaši nebo něco jiného, spíš se mi jedná o to ráno když mu připravím chleba s máslem, nebo jogurt tak strašně vyvádí vzteka se a nechce jist tak mu udělám UM Ale jak říkám vypije jen půlku dávky a zahodi flašku. Jinak na UM si přes den ani večer nevzpomene

čundračka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 17:09
@Megginka1234 píše:
Večer má kaši nebo něco jiného, spíš se mi jedná o to ráno když mu připravím chleba s máslem, nebo jogurt tak strašně vyvádí vzteka se a nechce jist tak mu udělám UM Ale jak říkám vypije jen půlku dávky a zahodi flašku. Jinak na UM si přes den ani večer nevzpomene

Tak má asi takový období. Nemá hlad. Dej mu trošku toho mléka co vypije a to mu asi stačí :thumbsup: zkus za pár dní mu dát chleba nebo jogurt. Třeba už mít chuť bude

Panterkaaa
Kecalka 199 příspěvků 19.06.19 17:48

Jestli to taky třeba není teď tím vedrem? Moje malá (22 měsíců) doteď měla rituál, že ráno vypila svých 210ml Sunaru a teď postupně dávku snižovala, až to začala odmítat úplně a ráno po mě chce vodu nebo šťávu ;)

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 19.06.19 21:38

A zkusila si mu to dát na víckrát? Syn měl období, že ráno vypil třeba půlku dávky a nechal flašku na stole, zkusila jsem mu ji dát třeba za 15 minut a dopil to…

Megginka1234
Povídálka 20 příspěvků 19.06.19 21:44
@Pocahonta píše:
A zkusila si mu to dát na víckrát? Syn měl období, že ráno vypil třeba půlku dávky a nechal flašku na stole, zkusila jsem mu ji dát třeba za 15 minut a dopil to… [/citace

To jsem taky zkoušela a nechce to, prostě to nechá. Každopádně uvidím jak to bude dál pokračovat a když se od um odstavi tak stim stejně nic neudělám, (a popravdě moji peněžence se taky uleví)

Váš příspěvek
Reklama