Vypadaly vašim dětem po narození vlásky?

Anonymní
17.10.19 08:55

Vypadaly vasim detem po narozeni vlasky?

Holky, mame ve svem okoli spoustu miminek, nektera maji haro na strihani a nekterym vlasky vypadaly (vim, ze to je normalni). Bavili jsme se o tom s manzelem, protoze u nas zrovna vcera byly kamaradky se stejne starymi dcerami. A tak jsme tak vecer premysleli a prijde nak, ze vsechny deti, ktere byli kojene alespon do tri mesicu vlasky meli. Ty ktere byli na UM, jak ktere. Vim, ze to je hloupost, ale zajima me, jestli tahle nase teorie se u vas potvrdi, ci ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

696
17.10.19 08:58
@Anonymní píše:
Holky, mame ve svem okoli spoustu miminek, nektera maji haro na strihani a nekterym vlasky vypadaly (vim, ze to je normalni). Bavili jsme se o tom s manzelem, protoze u nas zrovna vcera byly kamaradky se stejne starymi dcerami. A tak jsme tak vecer premysleli a prijde nak, ze vsechny deti, ktere byli kojene alespon do tri mesicu vlasky meli. Ty ktere byli na UM, jak ktere. Vim, ze to je hloupost, ale zajima me, jestli tahle nase teorie se u vas potvrdi, ci ne.

Obe deti byly kojene (mladsi 4m jeste je) a obema vlasy vypadaly (mladsi zrovna nejvic padaji ted, bile prosteradlo plné malych hnedych vlasku a nove ji podrustaji blond).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48171
17.10.19 08:59

Obě děti se mi narodily dost plešaté, ale vzadu na zátylku měly dost hustých tmavých vlásků. Prvému během pár měsíců vypadaly, druhému nikoliv, kojené obě. Vlasy s kojením nesouvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 09:01

Mala byla kojena do roka a vlásky ji vypadaly, ale trvalo to děsně dlouho. Tudíž teď skoro v roce a půl má jen kratoucke vlásky. Navíc blond. Žádné stříhání a gumičky se u nás jen tak řešit nebudou :mrgreen: Když vidím Smolkově děti s dlouhými vlásky, nevím, kde to vzaly :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2279
17.10.19 09:05

No nevím, obě děti jsem kojila do dvou let. Dcera vlásky nic moc, teda nikdy nebyla plešatá, narodila se s tmavými vlásky, který pak podrůstaly světlými, až měla jen světlé, ale že by měla háro na stříhání to ne. Naopak má doteď jemný vlasy, lehce vlnitý. Je jí šest let. Syn měl taky tmavý vlásky, taky mu postupně zmizely a zůstaly světlý, ale měl jich víc než dcera. Toho už jsem nechala stříhat v roce a má vlasy hustší a rychleji mu rostou, než ségře. Synovi jsou tři. Ale háro neměl ani jeden :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2336
17.10.19 09:06

Dve deti kojene do dvou let, po narozeni hezky vlasate a obema pak vlasy vypadaly nekdy ve 4m, zvlast ten prvni mel hlavu jak koleno :lol: Ale brzy to narostlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16250
17.10.19 09:09

Bratrancovi se narodil kluk a já myslel, že je to opice. :mrgreen: Černé vlasy zarostlá celá hlava, Pomalu a jistě mu vypadávaly a po nějaké době zase narostly. Já si myslím, že je to kus od kusu a kojení na tom nemá žádný vliv. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2279
17.10.19 09:09
@Anonymní píše:
Mala byla kojena do roka a vlásky ji vypadaly, ale trvalo to děsně dlouho. Tudíž teď skoro v roce a půl má jen kratoucke vlásky. Navíc blond. Žádné stříhání a gumičky se u nás jen tak řešit nebudou :mrgreen: Když vidím Smolkově děti s dlouhými vlásky, nevím, kde to vzaly :mrgreen:

Jo, to jsem se taky po narození dcery těšila, jak budeme česat :mrgreen: V roce a půl měla lokýnky sotva pod uši. Bylo tedy poznat, že je holčička, ale na první stříhání jsme si počkali až někdy kolem tří let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
17.10.19 09:14

Já jsem obě děti kojila, oběma vlásky vypadaly, byť nebyly kdovijak dlouhé a podle mě je to ta lepší varianta :) Kamarádka taky obě děti kojila dlouho, jednomu vlásky brzo vypadaly, druhé holčičce se zatím drží, má půl roku :) No a další kamarádky syn byl kojení asi 2 měsíce a vlásky mu komplet zůstaly, museli ho ostříhat už asi v půl roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4715
17.10.19 09:20

Dětem vlásky nevypadaly, ani jednomu a to syna jsem kojila 4 měsíce a dcerku 3 dny. Třeba sestřenice kojila půl roku a její dcerka má na hlavě sotva chmýří a to jí budou dva roky. Druhá sestřenice kojila 2 týdny a její 3 letý syn je jako rocker, toho musí stříhat co 14 dní jak mu to roste (sestřenka si už na něj koupila strojek).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2575
17.10.19 09:23

Moje dítě bylo od 6nedělí na UM a byl vlasatý celou dobu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1216
17.10.19 09:24

U nás vaše tvrzení nesedí :D malá byla na UM od 6ti týdnu a vlásky ji nevypadaly. Sice nemá v roce nějaký extra haro, má je hodně jemný ale plešatá není :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
17.10.19 09:24

Prvním dvěma dětem vlásky vypadaly hned po prvním měsíci a to byly kojené ještě obě. První dítě bylo kojené společně s dokrmem jen během šestinedělí, druhé bylo kojeno téměř deset měsíců a oba kluci měli po měsíci koleno. Ale hned jim rostly nové, takže plešatí nikdy nebyli. Třetímu dítěti vlásky nevypadaly, ten měl jen odrosty z tmavé na blond. Kojený je už dva roky. Takže tuhle teorii též bourám. Kojením to není a všichni byli v roce vlasáči jak hrom, všechny jsme v roce stříhali poprvé a od té doby co dva-tři měsíce.

Příspěvek upraven 17.10.19 v 10:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6218
17.10.19 09:25

Syn kojený, narodil se s černými vlasy, které postupně odrůstaly. Nakonec mu zůstaly černé jen konečky, měl to jako ombré. Odrostly mi do téměř bílé. Ta mu zůstala a stříhat ho můžu každý druhý měsíc a to mu jsou dva. Dcera je na UM, jsou jí 3 měsíce a vlasy jí rostou, zatím nepadají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 09:27

Já měla obě kojené, ale u druhorozené jsem panikařila, že bude plešatá :-D První vlasy nevypadaly a teď je má tak husté, že jí je každý závidí, ale zas jsou hodně těžké. Druhá které vypadaly je má řekla bych normální hustoty, takže plešatá nezůstala :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama