Vypadame stejně v zrcadle jako v realite?

Anonymní
24.10.20 12:17

Vypadame stejně v zrcadle jako v realite?

Ahoj, chci se zeptat, vypadame stejně V realite jako v zrcadle? Nebo jako ve videu když nás někdo natáčí? Nebo video taky zkresluje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.10.20 12:19

Myslím si, že zkresluje obojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6056
24.10.20 12:23

Ne. Musíš se podívat přes zrcadlo do zrcadla, protože nemáme obě půlky tváře stejné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
24.10.20 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, vypadame stejně V realite jako v zrcadle? Nebo jako ve videu když nás někdo natáčí? Nebo video taky zkresluje?

To by me taky zajimalo.Me treba prijde, ze v zrcadle jeste jakz takz, ale na fotkach vypadam strasne. Proste rozdil, at uz je to momentka, nebo se snazim usmivat:)A nejhorší kd yz se sama sebe na fotce leknu tak manzela rekne, vzdyt takhle vypadas. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 12:31

@Konnny no asi taky…když mě někdo natáčí, bojim se potom podívat, fakt hrozny..

• Citovat
  • Nahlásit
1639
24.10.20 12:35

Já tedy na fotkách vypadám katastroficky. U zrcadla si říkám, celkem dobrý. Jako jo chtělo by to pár kilo dát dolu, ale na fotkách vypadám, že mám minimální o 20kg víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
24.10.20 12:36

No zjevě ne.

Ve své podstatně nikdy nebudeš vědět jak vypadáš. Víš jak vypadá tvůj obraz v některých zrcadlech, víš jak vypadáš na různých zobrazeních - ať už na fotce, nebo na filmu - to je ale vždy zkreslené - technikou, světlem, záměrem/schopností fotografa/kameramana.

Stejně tak to jak tě vidí ostatní je zkreslené jejich zrakem a jejich mozkem.

Resektive co konkrétně znamená vypadat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 12:37

@Ou když se tak zamyslim, tak to je pravda, některý lidi říkají ze jsme s bráchou stejný, některý ne…a to je tím, ze se na tebe dívají jiný oci

• Citovat
  • Nahlásit
7216
24.10.20 12:37

Ne, ve skutečnosti vypadám lépe než v zrcadle :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
24.10.20 12:39

Ne vsechno zkresluje :D uz jenom kdyz si vezmes treba zrcadla v různých obchodech s oblecenim, nekde clovek vypada dobre, nekde jako pred smrti, v dalsim jak o 10 kilo tlustejsi :mrgreen: u fotky zas zalezi z jakeho uhlu te fotak zabira, jak stojis, nebo celkove jak jsi natocena. U obojiho dost dela osvětlení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577
24.10.20 12:43

Ja si vzdycky něco koupim, zda se mi to ok, pak prijdu domu, obleknu to, mrlnu do zrcadla a nechapu jak v tom mam najednou treba velly zadek :nevim:
Videa se mnou taky moc nemusim, hlavne sileny slyset svuj hlas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
24.10.20 12:46

Mimochodem - tak třista let zpátky jsou zrcadla luxusní zboží, portrét ti udělá jedině malíř (ještě luxusnější zboží) a svůj odraz můžeš pozorovat leda ve vodě, nebo nějakém vyleštěném plechu, který ovšem odráží mizerně.

Ve své podstatně to pak bylo výrazně jednodušší vybudovat si nějaký příčetný sebeobraz - nenarušovaný všemi těmi vizuálnínim vjemy a předkládanými nerealistickými vzory jak by člověk měl vypadat.

Příspěvek upraven 24.10.20 v 12:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
24.10.20 12:47
@Kriss Tina píše:
Ne vsechno zkresluje :D uz jenom kdyz si vezmes treba zrcadla v různých obchodech s oblecenim, nekde clovek vypada dobre, nekde jako pred smrti, v dalsim jak o 10 kilo tlustejsi :mrgreen: u fotky zas zalezi z jakeho uhlu te fotak zabira, jak stojis, nebo celkove jak jsi natocena. U obojiho dost dela osvětlení…

Jo, jsem presvedcena, ze nekde maji zestihlovaci zrcadla.Nebo zamerne urcity druh osvetleni. Nesnasim treba kabinky Marks&Spencer s tim ostrym osvetlenim a ruznymi bocnimi zcadly.To same CA.Jsou sami proti sobe:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3983
24.10.20 12:56
@Anonymní píše:

Ano. V zrcadle mám 3 křídla a jednu nohu, na videu mám ploutev a dvě čtyřprsté ruce. A nejhorší je, když video uložím na youtube, to mám tři nohy s kopyty a na zádech mi roste paroh. Ve skutečnosti mi roste na břiše.
Tvl to je zase téma :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3983
24.10.20 12:58
@Ou píše:
Mimochodem - tak třista let zpátky jsou zrcadla luxusní zboží, portrét ti udělá jedině malíř (ještě luxusnější zboží) a svůj odraz můžeš pozorovat leda ve vodě, nebo nějakém vyleštěném plechu, který ovšem odráží mizerně.

Ve své podstatně to pak bylo výrazně jednodušší vybudovat si nějaký příčetný sebeobraz - nenarušovaný všemi těmi vizuálnínim vjemy a předkládanými nerealistickými vzory jak by člověk měl vypadat.

Příspěvek upraven 24.10.20 v 12:48

Kvalitně vyleštěný kov má vysokou odrazivost. Koneckonců na zrcadle neodráží sklo, ale ta kovová vrstva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama