Vypadávání vlasů kvůli hormonům?

8
6.6.20 05:57

Vypadávání vlasů díky hormonům?

Ahojky,

Nejsem si jistá, zda jsem správně zařadila můj problém, ale snad ano:)

Bohužel mě trápí nadměrné, až extrémní vypadávání vlasů, které jsem před pár měsíci podpořila odbarvením vlasů na blond???‍♀️ Vlasy mi nepadaly do té doby dokud jsem nedobrovolně přišla o miminko a dokud mi kadeřnice 2× po sobě omylem neupalila polovinu hlavy(asi peroxidem). Takže můj problém bude jak z hormonálního hlediska, tak i z toho odbarvování. :( Je tu někdo, kdo by mi poradil co dělat? Někdo, kdo má třeba s něčím podobným zkušenosti? Jsem opravdu zoufalá a za každou radu budu vděčná! Mějte se krásně:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7135
6.6.20 06:19

O miminko si přišla v kolikatem týdnu? Že začátku by hormony padání vlasů asi neovlivnily. A jak je to dlouho? Stresové vypadávání vlasů je možnost. Řádu co dělat moc nemám. V první řadě se přestat stresovat a na vlasy už nijak nesahat. zadne barvení, fenovani. Používat jen jemné šampony, nejlépe přírodní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
6.6.20 06:49

@karkarka

Děkuji za reakci. O miminko jsem přišla v 6. týdnu a jsou to cca 2 měsíce. Do té doby mi sotva vypadl vlas :(… Tak uvidíme kam až to zajde, obávám se, že brzy budu bez vlasů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13844
6.6.20 07:29

Myslím, že to padání bude tím odbarvováním a ne potratem. Zkus si koupit v lékárně čistý methionin. To by mohlo padání zastavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16857
6.6.20 08:37

Ja bych zas rekla, ze to bude těma hormonama. Ja kolikrat experimentovala s vlasama az sem si je oddelala, ale to se zhorsila kvalita ne padani, zato po porodu mi vždycky vypadala půlka vlasů. Nicméně to chce čas, než se hormony dají dohromady. Mě docela pomohlo brát donnahair a kofeinovy sampon, to trochu zamezilo vypadavani, ale spis to podporilo rust novych vlasů. S těma znicenyma neudelas ale nic, to chce nechat odrust, hlavně už to neodbarvovat a ideálně na to nepatlat žádnou chemii. Jinak teda nechapu, proč lezes podruhé ke kadernici, ktera ti upali vlasy a ještě to po ni chces znovu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7135
6.6.20 09:39

Tak ztrátou v 6tt to padání vlasů nebude. To je bohužel úplně běžné, že těhotenství skonci takhle brzy. Takže je to nejspíš tím nešetrným odbarvenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7135
6.6.20 11:25

@Kriss Tina po porodu to je jasný, že hormonama. Ale ona potratila v 6tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16857
6.6.20 11:28

@karkarka i tak to hormony rozhodi, ja potratila 2× v 7tt a hormony sem měla úplně splasene. Zas vypálení vlasů peroxidem neovlivní padání, to by ji to muselo vyzřat i kůži. Taky je třetí možnost, že to nemá nic společného s potratem ani barvenim, ale ma to treba z nervu, nejake jine nemoci apod :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
6.6.20 12:26

@SANSAN88 zkuste šampony od milvy. Mě na vypadávání pomohl šampon s jezkem a vlasová voda. Po 1 použití jsem měla do večera 0,5cm ježka po celé hlavě. A vypadávání se do týdne snížilo na běžné padání před nasazením hormonů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16857
6.6.20 12:30

@Monika ED tak zaprvé je fakt blbost, aby po jendom umytí někomu do večera narostlo pul cm vlasů 8) a zadruhé milva neni dobra na odbarvene vlasy, strašně vysusuje a ze zesvetlenych vlasů udela totalni chemlon. Ja ji pouzivala na podzim a mela sem to jak seno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
6.6.20 15:27

@Kriss Tina blbost to není, mají několik výrobků, kyho čerta vím, co jste si na tu hlavu napatlala
Buďte tak laskavá a neshazujte zkušenosti jiného, když sama máte chemlon :mavam: já měla šampon a večer vodicku, specializují se vypadávání vlasů, jako exematicce mi jejich šampony vyhovuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16857
6.6.20 15:37

@Monika ED ja píšu svoji zkusenost a nejsem jedina komu to vlasy oddelalo, nez sem to zacla pouziva tak sem chemlon nemela :D ja mela sampon s chininem a chininovou vodu i masku a vlasy jak nerostly, tak se zhoršila kvalita. Mozna u tebe stal nějaký zaztak, i kdyz o tom silně pochybuju, takovym tempem bys mela za mesic pul metru vlasů navic :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama