Reklama

Vypadávání vlasů po HA Yadine

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bublinna
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 10:18
Vypadávání vlasů po HA Yadine

Ahoj holky,
má některá z Vás zkušenost s Yadine?
Vypadávaly některým z Vás po ní vlasy nebo Vám prořídla pěšinka? A co jste s tím dělaly?

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 19.02.18 10:31

Nech si dát nehormonální tělísko a máš po problému

Bublinna
Povídálka 19 příspěvků 19.02.18 10:55

Nehormonální tělíško nemá takové to vedlejší učinky?

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 19.02.18 16:05

@Bublinna ne, protože do těla nedostáváš žádné hormony - což je pro některé mínus (hormony korigují cyklus, akné), ale pro mě je to obrovská výhoda

Mám malé zlaté (protizánětlivé), cena 1800 na 5 let ochrany, bolestivé zavedení a první měsíc špinění, ale od té doby pohoda.

Boudová
Kelišová 6025 příspěvků 19.02.18 21:32

Já ji brala. Myslím že to je tak s vyšším obsahem hormonů. A právě naopak jsem měla vlasu spoustu a nepadaly.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >