Vypadávání vlasů po porodu, tipy

4.12.19 00:51

Vypadávání vlasů po porodu, tipy

Ahoj maminky. Chci se zeptat, strašně mi po porodu začaly padat vlasy, už jsem se ostříhala na kratší ale už víc se mi jich stříhat nechce. Ještě pořád vypadávají, sice ne tolik, ale stejně. Nemáte nějaký tip na něco, co vám pomohlo proti vypadávání? Děkuji za rady, já se bojím že budu brzo plešatá :nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Epl
78
4.12.19 01:17

Je to prirodzený jav. Väčšine žien vďaka hormónom prestanú koncom tehotenstva vypadávať vlasy vo väčšej miere a následne po pôrode čo sa zadržalo vypadáva hromadne. Je to prirodzené, zabrániť sa tomu nedá. O pár mesiacov uvidíš veľa malých nových vlasov, ktoré sa ti budú Ježiť na hlave :lol: zabrániť sa tomu asi neda, neskúšala som ale vitamíny ako zinok, železo a pod si nasadiť môžeš prípadne nejaký komplex vitamínov na tvoj problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
4.12.19 02:25

Je to normální. Cca po půl roce mi to vždy přestalo. Mám tři děti, plešatá nejsem :palec: prostě vydrž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 02:36

@Nikylump Kamaradka zkousela nejaky komplex vitaminu, ktery se muze brat pri kojeni - na vypadavani to sice nepomohlo, ale vlasy ma po nich krasne pevne a leskle…

Ale uprimne, stejne jako Epl, se divim vsi te „panice“ co par tydnu po porodu nastava… Nevim, jak ostatni devcata, ale me za skoro cele tehotenstvi vypadlo opravdu jen par vlasu - a je jasne, ze co zmena hormonu dala, to si holt potom bere zpet… Moje docasna hriva take mizi a vraci se zpet me stare zplihle vlasy… Nenapadlo me z toho nejak silet nebo se snad snazit prirozenemu procesu zabranit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11648
4.12.19 04:07

Je to normalni. Dohaneji snizene vypadavani behem tehotenstvi. Prejde to samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 05:36

Ahojky zkus vodičku na vlasy BioHar, seženeš v lékárně asi cca kolem stovky… ještě nějaké vitamíny např. ReviHair :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 06:36

No mně padaly v těhotenství a po porodu to byly celé prameny. Udělaly se mi kouty. Beru vitamíny už 3mesice, koupila jsem si vodičky a výsledky stále nic moc. Vlasy padají, kouty postupují. Jsem rok po porodu. Testy na stitnou a ko v pořádku. Takže stále čekám a jsem tak už zoufalá. Mám tak třetinu vlasů oproti začátku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
4.12.19 07:32

Jo to normální, způsobeno tou hormonální bouří po porodu. Neuděláš nic. Já sem skoro 7 měsíců po porodu a pořád mi padají celé prameny vlasů :roll: raději nestříhám, takhle to aspoň stáhnu do pevného culiku a vyčešu pak hromadu vlasů najednou a nejsou úplně všude :zed: u prvního sem šla pak úplně do hola, teď už nechci, ale vlasů mám tak půlku co dřív, taky doufám že nebudu plesata :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
4.12.19 08:32

Taky me padaly po pramenech, měla sem úplně lysiny a jak to dorustalo tak me to zase všude trcelo no vypadala jsem jak…casem se to spraví, s tím nic moc nenadelas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama