Vypadávání vlasů - tzv. kouty - pomůže něco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 15:06
Vypadavani vlasu - tzv. kouty - pomuze neco ?

Ahojda, pomohlo vam neco na toto vypadavani vlasu? S nelibosti nesu, jak vlasy padaji a tvori se tzv kouty. Snad nezustane j'en u smireni..diky :)

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.12.17 15:19

A jakého jsi pohlaví?
Mě padaly dost vlasy pokojení. Začala jsem užívat doplňky stravy a podporu růstu vlasů a kofeinové šampony a za tři měsíce mi vlasy začaly houstnout.
Taky to může být hormonální nerovnováha vlivem přechodu. Ale to se dá z tvého příspěvku bohužel těžko posoudit. :roll:

lachtanice86
Kelišová 5426 příspěvků 21.12.17 15:32

Mám to samé ale já to mám z hormonální léčby. Beru doplňky a používám kofeinove šampony cca půl roku a bez vysledku.

Lifka
Kecalka 248 příspěvků 21.12.17 16:51

Mamka po porodu přišla o vlasy a má kouty dodnes. Já jsem po porodu přišla o vlasy a dorostly asi to je případ o případu.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 20:23

Mne jednu dobu padaly vlasy takovým stylem ze jsem myslela, ze budu brzo plesatá, byla jsem z toho fakt zoufalá.. trápilo mě to dva roky a byla jsem z toho fakt v pr..nic mi nepomahalo a pomohla mi až doktorka Alena Šamanová, je to doktorka přes vlasy, nicméně už nežije, ale vzala to za ní dcera, ordinaci ma v Praze.

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 21.12.17 20:24
@Kristy90 píše:
Mne jednu dobu padaly vlasy takovým stylem ze jsem myslela, ze budu brzo plesatá, byla jsem z toho fakt zoufalá.. trápilo mě to dva roky a byla jsem z toho fakt v pr..nic mi nepomahalo a pomohla mi až doktorka Alena Šamanová, je to doktorka přes vlasy, nicméně už nežije, ale vzala to za ní dcera, ordinaci ma v Praze.

Jak Ti pomohla?

lachtanice86
Kelišová 5426 příspěvků 21.12.17 20:35

@Kristy90 taky mne to zajímá.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 21:17

Ona měla takový přístroj, kdy mi vytrhla vlas a Koukla a zjistila, ze se mi cibulky obalují takovým mazem, který ty vlasy jakoby zadusí a tím pádem odumřou a vypadnou.. podle toho mi nasadila léčbu, měla jsem dva sampony a dvě tónika snad.. už si nepamatuju bohužel tu značku, ale stejně by to nemělo smysl nasazovat to na slepo.. bylo to docela drahý, ale řekla mi narovinu ze pokud to má fungovat tak to potřebuji všechno a měla pravdu.. já byla tehdy fakt zoufalá, obihala jsem spoustu takových doktorů a vše zbytečně.. a až ona mi pomohla, jsem do těch vlasů predtim vrazila tolik a nic nezabralo, tak u ní už jsem tu cenu neřešila a jsem za to rada.. vstupní vyšetření stojí 500, kontroly jsou zdarma.. ono zalezi jak moc vás to trápí pokud je to jen takový rozmar ze občas něco vypadne, tak se vám asi nebude chtít za to platit, ale pokud vás to trápí tak doporucuju nevyhazovat peníze za vsemozne pripravky a jít rovnou tam.. já to měla asi z antikoncepce­..takže hormony a stejně nic nezabíralo až tohle. @lachtanice86 @Cipisek79

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 21.12.17 23:24

Pridavat do samponu olej 31 bylin :)

wallace
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 22.12.17 00:13
@shadowbabe píše:
Pridavat do samponu olej 31 bylin :)

Můžu se zeptat jak ho přidáváš a kolik? Do lahvičky se šampónem a zamíchat nebo do jednorázové dávky. Kolik kapek jak? :-) Děkuji :kytka:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 22.12.17 23:13

@wallace Dam do dlane davku samponu a kapnu k tomu 2 kapicky oleje 31. Pak sup s tim na mokre vlasy a umyt :dance: hodne dulezita je aj strava a pitny rezim, pomaha i oplachnout na zaver studenou :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama