Vypadávání vlasů, vykyvy nálad

2
21.5.20 11:29

Vypadávání vlasů, vykyvy nálad

Ahoj, holky. Začaly mi padat neskutečně vlasy, měla jsem stresové období, teď už nic (je mi 16 let).. A teď to začalo.. už týden to pozoruji a začínám mít strach kvůli tomu, že mám řídké vlasy a mám jich málo.. Už 5 let se snažím o dlouhé krásné a husté vlasy, když už se něco teda začalo dít, tak mi začaly neskutečně padat. Mám také vykyvy nálad a přemýšlím, zda to není i hormonama. Antikoncepci neberu. Mám nepravidelnou menstruaci, příšerné bolesti a mám v plánu si už jen kvůli tomu nechat předepsat HA. Nikam se mi v takové situaci nechce, nemocnicím se obloukem vyhýbám.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

186
21.5.20 12:07

Do antiny nechoď… Zkus nějaké bylinky a doporučuji toto video: https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
21.5.20 12:09

Já měla stejné problémy jako ty. Nasadila jsem na rok antinu (při které bylo vše naprosto supr) pak vysadila a bylo to ještě o 3× horší a už skoro dva roky se z toho snažím dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.5.20 12:09

Antinu potřebuji už jen z důvodu ochrany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
21.5.20 12:10

A na ty vlásky bych zkusila nějaký doplněk stravy - třeba biosil za pár kaček :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
21.5.20 12:11

Věř mi, že nepotřebuješ… Existují kondomy, v dnešní době už i nějaké mastičky, které užiješ předtím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
21.5.20 12:12

Já dva roky neberu antikoncepci, s přítelem praktikuji přerušovaný sex a nic. Koukni na to video ;) Samozřejmě ti nic nevnucuju… Jen radím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
21.5.20 12:16

Ty jsi samozřejmě mlaďounká a otěhotnět určitě ještě nechceš… Ale kdybych mohla vrátit čas a vrátit se do svých 18ti kdy jsem začala přemýšlet o antikoncepci jako ty, tak bych do ní nešla. Raději kondom nebo nějakou tu mastičku, gel nebo co to je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 17:50

Ahoj. Já začala HA brát když mi bylo 15. V 18 ti letech jsem vysadila a už bych jí nikdy brát nezačala. Jak říkají holky, raději jinou ochranu. Můj organismus se z toho dostával hrozně dlouho a po vysazení jsem měla periodu třeba 1×za 2 až 3 měsíce a to bylo tak silný, že jsem nestíhala měnit. První 4 dny jsem musela jen ležet doma. Lítala jsem popřát na gyndu a kolikrát mi musela píchat injekce na vyvolání protože se nedostavila vůbec. Vlasy mi padají při jakékoliv vnitřní nestabilitě. Stresové období, depky… Piju hodně meduňky, když to nejde, koupím v lékárně guajacuran na zklidnění. Nevím jestli je to třeba jen placebo, ale mě to pomáhá :). Jinak nějaký podpůrný doplňky stravy. Kadeřnice mi doporučovala zinek.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama